• na téma: nejsem fake abych poslouchala lži_

14. september 2012 at 15:58
my history.

(neporozumíš tomuto článku. je jen pro mě)
začalo to v první třídě. nikdo si se mnou nechtěl 'hrát' ani se bavit. všichni chodili do stejné školky jako ostatní jen já jsem byla z jiné školky a tak jsem pro ně byla někdo, kdo jim jen kazí třídu super kamarádů. pokaždé jsem seděla v lavici a čekala a modlila se aby už byl přestávky konec. měla jsem tam asi jen jednoho kluka, kterýho jsem znala K. jenže on měl jinýho kamaráda a tak se semnou nechtěl vůbec bavit. děsně jsem na toho jeho kamaráda žárlila. chtěla jsem tam mít aspoň někoho. abych vám pravdu řekla každý večer jsem doma brečela, že tam nechci protože mě tam nemají rádi. jenže rodičům to bylo jedno a rozhodli se, že jestli uteču teď, tak budu utíkat pořád. to všechno jsem podstupovala + ještě se školní družinou, kde jsem si měla hrát s ostatními jenže jsem vždycky seděla u lavice a kreslila si. jednou, když nám ve ŠD vysvětlovali jak nakreslit klauna uslyšela jsem K. s A. jak se hadají s R. o V. Zapouslouchala jsem se do jejich rozhovoru a zistila, že A. + K. zakládají partu proti R. už vůbec nevím jak se to seběhlo ale nějak jsem šla za nima a řekla jsem že chci do party :DD a nakonec jsme vymysleli partu Modrých draků. a byli nejlepší kámoši. kvůli nim jsem se těšila do školy. strašně mi se všim pomáhali. byla sranda a my začínali nabírat nové členy. a tak jsem se seznámila se skoro celou třídou. ikdyž se už klukům V. nelíbila stejně jsme byli parta. byli jsme jako bráchové /no a já jako ségra, no:DD) seznámila jsem se ale potom se Z. a my s klukama jsme se začali vzdalovat protože začali být takové neshody že K. se bavil moc s R. a A. žárlil. R. měl taky kamaráda D. já mám taky neshody ale se Z. začala se bavit s jednou holkou ze třídy a na mě se vyďobla. jsem opět sama. už si ani nepomatuju jak to bylo ale Z. už mě ráda neměla. Modrý draci nás opustili. jenže, oni jsou byli v nás. za tich 8let se mezi K. + A. vsunul i D. (ano ano, R. nejlepší kamarád a víte proč? protože šel R. na gympl). jenže to je už fakt směšný. jak se toho tolik událo. já chodila s R. (nikdy bych si to v té době nedokázala představit, vždyť jsme byli parta proti němu a on byl jejich kapitán:DD) pak taky že K. se nakonec líbal s V. nejvtipnější ale je, že R. nejlepší kámoš je teď s K. + A. nejlepší kámoš. fákt dobrý a teď ho pomlouvá jakej to byl kretén. hehe. a ano, sere se mezi ně a já kvůli němu k A. + K. vůbec někdy nemůžu. když k nim přídu je furt u nich jenže já z něj furt cítim tu nechuť. prostě hrůza. R. jsem si za tu dobu po konci Modrých draků fakt oblíbila. byl prostě stejnej jak A. + K. škoda, že šel na gympl. jinak já K. říkám všechno a on mi vždycky poradí a s A. se vždycky totálně zasměju a jsem ráda, že i po tich 7letech jsme furt nejlepší kámoši. záleží mi na nich<3 bez nich bych byla nula.

další příběh.
mezi skřípajícím kamarádstvím se Z. jsem se skámošila s Eliškou. byl to ten největší magór kterýho jsem v tý době potkala . teď už ne. teď je prostě už děsně dospělá a co si budem povídat. já potkala víc magorů:D. Eliška se vždycky kámošila s N. a tak aby mě vzali do party taky tak jsme byli zase všechny tři nej kámošky. Vždycky jsem byla pro N. vzor a možná mi to i trochu docházelo. ale nějak zvlášť jsem to neřešila. s N. jsme se kamarádili víc a víc. Eliška si mezitím našla jednu kamarádku která byla hrozná dilinka. to nás s N. ještě víc zblížilo, protože jsme jí obě dvě nenáviděli . ale pak o mě nejednou začla tvrdit tohle: od tý doby co si začala chodit na floorball si se změnila myslíš si že jsi něco víc když kamarádíš s klukama z flooru... jo a s tichým jsme sice začala chodit kvůli vzhledu ale kdyby jsem zjistila že je buran tak by jsem se s ním rozešla. Nemusíš ze mě dělat debila, protože vim jak vypadá barbie ale já jsem to nemyslela vzhledově ale chováním jak se ty chováš.
PS: kdyby si byla kámoška za , kterou jsem tě měla tak by tě ani ve snu nenapadlo tohle udělat. Tohle jsem si o tobě v životě nemyslela ale víš co běž se radši fotit na fb.


Z. - moje do teď nejlepší kámoška.
K. - kamarád kterého jsem už dávno znala. rodiče se poznali na pískovišti, když nám byli 4roky.
A. - kamarád K. na kterého jsem žárlila, že mi bere K.
V. - kráska třídy (v dnešní době je to pro ně opice_)
R. - kluk ze třídy kterého A. + K. nenávidějí kvůli tomu, že se K. + R. líbí V. a tak se o ní 'perou'
ŠD.- zkratka pro školní družinu.
D. - nejlepší kamarád R.

 


Comments

1 los-nikitos | Web | 14. september 2012 at 16:22 | React

ty zkratky sem doufám poznala dobře, kdo je kdo.. konečně aspon vim jakou moje třída měla minulost.. sice to je jen pár lidí ale vim to:D bavilo mě to číst i když něco musela číst třeba 2x abych to pochopila s těma zkratkama:D

2 los-nikitos | Web | 14. september 2012 at 19:36 | React

asi tak no:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement