October 2012

projekt 25. dní - den třetí.

30. october 2012 at 18:19 | Supermaaanka^
PROJEKT 25 DNÍ.
1. den - Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
2. den - Dvacet faktů o mě.
3. den - Kde bych chtěla být za deset let a čeho dosáhnout. (dělám)
čaute blogaři :3 jsem tu zase s tím , čeho bych chtěla dosáhnout za 10 let. jenže já to nebudu říkat přesně za deset let ale prostě až budu velká :D - ber to takhle , protože 26let je celkem málo. takže až budu velká chtěla bych dosáhnout.
chtlě jsem být vždycky psycholožkou , jenže pak mě nějaká pipinaa srazila na kolena (nechci se o tom bavit) a já jsem zistila ? - na to vlastně potřebuješ talent. a já jsem prej podle jednoho chlapečka náladová - čemu , nevěřim :-* a tak bych to i přesto , že NEJSEM náladová nezvládla. nemohla bych poslouchat problémy protože by mě to rozhodilo a byla bych jen v nervu. nechci být vrba (nebo jak se tomu říká :DDD) . přemýšlela jsem pak teda po základce kam ? a já nevím. asi bych šla na Obchodku a možná si udělala vejšku a kdybych jí zvládla tak bych našla něco s počítačema. ale kdybych na to neměla tak asi - kadeřnici :33 mít vlastní salooon. k tomu velkou rodinu s 4 dětma :') jakože fakt. ♥ no , nemám moc času tak jsem to zkátila. odflákla jsem to , pa :33 nestíhám. zítra , napravim :-*

projekt 25. dní - den druhý.

29. october 2012 at 16:17 | Supermaaanka^
juch juch. tak jsem přemluvila Julčuuu na to , že se mnou bude dělam projekt. muhehe :33
pokračujeme dál :-*
1. den - Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
2. den - Dvacet faktů o mě. (dělám)
 1. nedokážu dělat 2 věci najednou
 2. miluju sušenkovou zmrzlinuu (nevim , jak se to píše)
 3. směju se jen opravu vtipnym věcem , proto vypadam jak bručoun.
 4. mám svojí hlavu , nezměnim názor
 5. nemám nejlepší kámoška (jojo' zuzce se nedá říkat nejlepší)
 6. miluju floorball<3
 7. ráda tancuju
 8. a zpívam (ikdyž to neumim)
 9. nesnášim , když o mě něco říká co neni pravda .
 10. mám svůj styl.
 11. baví mě si vymejšlet nový slova (srandanotesní , ...)
 12. vždycky jsem se chtěla naučit dobře stírat lidi a kreslit karikatury
 13. nejsem zamilovanaaa.
 14. zdá se mi , že mě nikdo nechápe.
 15. chci bejt sama ale zároveň s někým
 16. miluju , když mi někdo otevře oči (jakože krutá realita)
 17. nehranej smích ? -> chrochtam.
 18. nesnášim ubohý machýrky co si myslí a stejně jsou nic.
 19. nesnášim , když mám někoho hrozně moc ráda a ten někdo mě zas tak rád nemá
 20. mám ráda lichotky :DD


projekt 25. dní - den první.

28. october 2012 at 1:07 | Supermaaanka^
ASK.FM ____________ poooooď se ptát . nudím se.
maminka - nikdy mi moc nedocházelo , co pro mě děláš než jsem si tihlech věcí začalavšímat. si jediný člověk který by mě nikdy neopustil ikdybych udělala já nevím co. si mi vždycky nablízku ikdyž mi někdy blbnou hormony. nesnášim , když se mračíš nebo nejsi veselá protože tvůj úsměv mi vždycky zlepší den. miluju tě , mami.
táta- tati , snažíš se mě vychovávat tak , že mi všechno zakazuješ a tak ale poslední dobou vůbec nevíš jak na nás. vím, že to myslíš dobře ale to je mi fakt na prd. mám tě ráda ale buď prosím trochu víc v klidu a zkus se s námi někdy normálně bavit aníž by si zkoumal a bral hrozně vážně moje každý slovo.
klárka - ty smradee , ty seš tak strašně rozmachaná. prostředníčkůů ale mám tě nejvíc ráda, kdyby si tu semnou nebyla celou tu dobu . . . co bych asi bez tebe dělala ? komu bych holila fousy pod nosem , komu bych střihala ofinu , kdo by si semnou měnil při obědě to , co mi nechutná ? jedině ty mi rozumíš , ikdyž se někdy fakt hodně stíráme. mám tě ráda, ségra
Jiříku - nemůžeš si jen tak napsat , jestli budeme nejlepší kámoši. seš strašně príma kluk ale já s tebou nemůžu bejt nejlepší kámoška natož tvoje holka ' -> proč ti nestačí jen kamarádi ? a pokud nejlepší ? to ukáže čas.
pan M. - lásko , bejvávalo. dost silně pochybuju jestli si mě opravdu miloval nebo jsem v tom lítala jen já. protože já tě i po tom roce mám furt hrozně moc ráda a proč? protože s nikym jinym jsem nebyla tak šťastná. a že jsem ti řekla hnusný věci ? mrzí mě to , jenže to už ty nechceš vůbec slyšet.
Zuzkoo - ty píčo jedna moje. s tebou se furt tlemim. věřim ti . ty jediná můžeš řvát ze spaní: jebu tě . ty jediná můžeš usnout v rukávkách . s tebou se můžu koupat nahá v studenym rybníku . s tebou si můžu cvičit rozvod s chlapem kterej mě podváděl. seš nejlepší kámoška . joa, to naše pomlouvání ;). prostě mám s tebou nezapomenutelný zážitky.
Kifi - ty seš můj nejlepší kámoš z kluků. ať si každej říká co chce. nesnášim tvojí povahu ale zároveň bych to bez tebe nedávala - život tady. když zavolam , kdykoliv přijedeš. prostě nejlepší kámoši od narození. jen s tebou si můžu hodiny povídat. jen před tebou se nemusím stydět jak vypadat. jen tebe prostě můžu přít přivítat v drdolu jak debil a dvě hodiny mluvit o nový matikářce. seš prostě nejlepí kluk a já věřim ,že jednou si najdeš tu pravou.
Andreji - my dva ? si píšeme každej den ale nejsem si jistá jestli to neděláš s každou holkou. jestli jí nenamlouváš jaký jste nejlepší kámoši. my dva ? si rozumíme bez slov. ty seš asi nejhezčí kamarád kterýho mam a s kterym je největší prdel na světě. i před tebou můžu trapčit a ty to pochopíš. pro tebe bych udělala cokoliv. - pokud to nebude nějak úchylný. mám tě ráda.
praděda - možná to bude jako z nějakého smutného filmu ale já to sem chci napsat. ty si byl ten NEJDŮLEŽITĚJŠÍ člověk. vzpomínám si , jak jsem za tebou chodila nahoru a zpívala jsem ti a ty si mě poslouchal. jak jsme spolu kouřili soletky . ty si mi vždycky věřil , že dokážu cokoliv. pro tebe zpívam . zpívam si furt. vždycky když si na tebe vzpomenu vidím tě, jak ležíš na tý postely . chceš abych ti podávala léky . říkával si , že jsem tvoje sestřička (brečim) . a pak, když jssem přijela k babičce. ty si tam ležel okolo tebe sanitkáři a nemohl si mluvit a všichni mě vyháněli a mluvil si na mě. to bylo naposled co jsem tě viděla. nevěděla jsem co si říkal ale furt si pamatuju ten pohled jak si mě držel za ruku . miluju, jak o tobě všichni vypráví . chtěla bych bejt jako ty ikdyž nevěřím v Boha. vim, že si tu se mnou . snažim se , aby si byl na mě pyšnej. chybí mi , to jak jsem ti nosdila nahoru jídlo a ty si se mi vždycky smál , když si viděl , že jsem třeba tajně ze semlbáby slízala cukr- tajně. strašně moc mi chybíš. co já bych dala za to , aby si tu byl semnou . miluju tě.
Floorbalovej týme - dík , že jste a že si to s váma tolik užívam a že mam takový kámošky jako jste vy.

[ snad vám tu lásku nějak oplatim ]

PROJEKT 25 DNÍ.
1. den - Deset věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
2. den - Dvacet faktů o mě.
3. den - Kde bych chtěla být za deset let a čeho dosáhnout.
4. den - Devět věcí nad kterými často přemýšlím.
5. den- Šest věcí, o kterých si přeju, aby se nikdy nestaly.
6. den - Pět kamarádů kteří pro mě hodně znamenají.
7. den - Tři věci, které mě dokážou znechutit.
8. den - Čtyři věci, které bych chtěla umět.
9. den - Dva obrázky, které vystihují mou aktuální situaci a proč.
10. den - V co věřím?
11. den - Nastavím svůj přehrávač na náhodný výběr a napíšu prvních 10 písniček.
12. den - Popíšu celý svůj den v heslech.
13. den - Mí oblíbení blogeři.
14. den - Něco, co mi schází.
15. den - Chvíle, kdy jsem se cítila nejspokojenější se svým životem.
16. den - Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.
17. den - Jak důležité je podle mě vzdělání.
18. den - Jeden z mých oblíbených pořadů/seriálů.
19. den - Jak jsem se změnila za poslední 2 roky.
20. den - Někdo, kdo mě fascinuje, a proč.
21. den - Můj současný vztah. (Jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single.)
22. den - Co pro mě znamenají rodiče.
23. den - Jeden trapas.
24. den - Mé dětství.
25. den - Jsem se sebou spokojená? Pokud ne, co bych chtěla zlepšit.


projekt 25. dní .

28. october 2012 at 0:39 | Supermaaanka^
Tumblr_m39inzhmok1rs55b4o1_250_large
zdravím vás čtenáři mojeho blogu . na jednom blogu mě zaujal jakýsi projekt po 25 . dnech a tak jsem si řekla , že to zkusím . bude to vlastně 25. témat + každý den k tomu deníček nebo nějaký typ , podle toho jak to budu stíhat. takže ode dneška začínáme , takže hned jak dopíšu tento článek - šlapu dát první den. huhuuu , bude snad sranda , ne? (: bude'

všechnooo (:

27. october 2012 at 18:40 | Supermaaanka^

začátek -> zahlasuj , ikdyž vím , že nemám šanci .

nejdřív mi prosím zahlasuj tudlenc pro Supermaaankuu^ děkuju moc. :-*
- - - - - - - - - - -

Jůůůlinko a tvůůj blogu , všechno nejlepší :-*

tohle jevánoční písnička ale proč si jí nepustit , když poprvé začalo sněžit . první den , kdy u nás sněží a blog heart-of-life má první narozeniny. huhaaa , jsem z toho hotová. strašně dlouho jsem se těšila na sníh. miluju když se můžu koulovat a nemam ráda teplo. jo , jsem divná . už se taky těšim na snowboard . no , prostě úplně tu šílim z toho , že sněží :DD. mám tu něco pro Julinku a její blog k narozkám . jojoo ' je to hnuus ale já prostě grafiku neumím , tak jsem to udělala v podobě jednoduchého textuu.
takže , ještě jednou všechno nejlepší (:

Vo co dneska gou ? :D

dneska jsme jeli k bábince byli tam příbuzný z Moravy takže všichni byli nalitý . :DD takže , fakt sranda se sestřenkou. pak jsme se šli koulovat. no faaakt. i s maminou . prostě, hrozně nádherná nálada. a dostala jsem (teda měla jsem dostat k Mikulášovi ) bundu . jenže , jsem jí objevila a byla zima tak mi jí mamule dala rovnou . takže nic nedostanu k Mikulášovi:D. plánuju , že dostanu jen čokoškuu od bábí a budu mega happy. jojo' a půjdeme strašit na Mikuláše - vyprosim si čertaa. jako každý rok . prej veme sestřenka ňáký kluky ze střední aby šli s náma O_o :DDD. co může být dneska na prd ? a pak mi ještě mámka oznámila , že bude rodinný večer a budeme se koukat na film . a udělá nám čajíky a bude cikánský ležení - spojení gaučů a večerní film.

recenze na pa4 (-paranormal activity 4)

měla jsem strach jak z toho filmu , tak z toho , že jdeme s největšíma úchylákama . :DD no radši nic. zajímá vás ta recenze. byla jsem hrozně v nervu , že se ztrapnim kdyby to bylo hoodně strašidelný na mě. jojo' šla jsem jednou na harryho pottera a utekla jsem z kina. yeah , máte tu čest s největším srabeeem . ale bylo to hrozně dávno tak jsem se nakonec nechala přemluvit a na ten film jsem šla. a když byli ukázky na další horory a já šla s klukama a Denčou tak jsem byla úplně červená od smíchu. nad náma byla taky ňáká partička takže fakt sranda. a kruci , Supermaankoo , tu recenzi chtěj slyšet . no , jednoduše , není to vůbec strašidelný - spíš je to s kámošema komedie. spíš než strašidelný je to lekavý. třeba , že před tu kameru skočí kočka. :DD sranda. ale poslední 5min bylo vážně strašidelných , když se na ní rozeběhla ta máma toho Huntera a změnila ten ksicht. to jsem ječela jak malá holka . takže všichni srabíci - vemte partu -> dělejte si z toho prdel -> a bude to úplně v cajku. šla bych ještě . to říká holka , která vypne každý horor hned na začátku + bojí se už hned při traileru :-* tak , byla to ale 'super recenze' :DDD'

co by nestálo za hřích :DD

yeah , nějak se mi začali líbit :DD
návleky , jo šetřim si na ně. -> koupim je, až bude u nás vánoční trh . tam je maj lacino a jsou takový pěkný :DD'
Tumblr_mc9z4pkjye1qlmmp0o1_1280_large
teplý ponožky , né vůbec mě nenakazila http://sweet-marshmellou.blog.cz/

proč ? je nejlepší ano Juplaaajz protože proto:

heeeej ty voleeee, když se zamiluje kuuuuuň , tam někde v pastvinách . jojo' já jsem ten kůň :DD a ona je ta pastvina:DDDDDDD
mějte se mnou taky prosím radost z toho sněhuuuuu jako jaaaaa.

hlasuuuj .

27. october 2012 at 15:09 | Supermaaanka^
HLASUJTE TU pro Supermaankuuu^

ještě dnes večer -> recenze na paranormal activity 4


jde se na horoooor .

26. october 2012 at 14:45 | Supermaaanka^
Tumblr_mcgnx1ctsr1rwpp3eo1_500_large
jdu s kámošema na pa4 !!!! a buduuu úplně posraná.
já se bojim už i při traileru!!

vánoce.

25. october 2012 at 20:34 | Supermaaanka^
jedinými dvěmi kliky jsem smazala článek s tématem : láska , protože jsem zistila , že o ní nic nevím -.- mám čas , a nebo nee ? prděla jsem na to , byla bych k smíchu . málá 13letá supeeermaankaa ^ co ''rozumí'' lásce. rozumíš jí ty ?
když jsem mazala článek uvědomila jsem si , že nad psaním jeho písmen jsem strávila 20minut . jojo' jsem děsně pomalá. a jediným přetáhnutím myši a zmáčknutím tlačítka backspace jsem celý článek smazala. a přesně v tu chvíly mě napadlo , že na něčem vlastně v lásce pracujete rok a jedna posraná ' (sorry za slovník) hádka -> to všechno zničí . jediné tlačítko backspace. vtipné , chodili jsme spolu něco okolo půl roku a potom ? jediný týden hádání nad jednou pitomou věcí a už se ani nepozdravíme. je mi z toho nanic -> jedu (vlastně musím) daaaaaal . takže , pokuď máš názor na tohle hned ho napiš (: hrozně mě váš názor zajímá.

dnešek (co váš dnešek?) - ano, dneska by se dalo říct , že jsem ho celý prolenošila ale POZOR ' šla jsem spát ve 3:00 a mamča mě probudila v 8:00 s tím, že jí přijede kamarádka a že potřebuje abych jí pomohla uklidit a hlídat Barčuuu (sestru - 1. rok) . huhuu , dala jsem jí k tetě a s druhou ségrou jsem šla na nákup do drogérky a koupila jsem si - viz. minulý článek . a pak jsme teda šli i s Baruškou na hřiště kde byli asi 9letý kluci a už mluvili: ty vole, kurva, píčo . . . a pak po mě házeli kamínky a řvali na mě , že jsem sexy a jeden si mě asi i natáčel . prostě totální spratci. to mě hooodně namíchlo -.-'' !!! pak jsem se snažila naučit repovat song od Sharkass - zakletá princezna . yeah a už umím začátek (: slyšeli jste už o ní?

k nadpisu: vánoce, přemýšlím už komu x čemu koupím dárek . fuuu , nechci. nesnáším nakupování dárkůů . grrrr' no nic, hele. napadl mě ten název jen taak protože jsem poslouchala tuhle božáckou písničku . si jí pusť !! vánoční atmosféra , chápeš ne? těšíš se ? co si budeš přát ? :'DD já asi zrcadlovku a matraci :D toď vše . :-*

taky v týhle písničce slyšíte trochu hlas M. Haricha ? :DDD já hrooozně

muhehujte se -> něco jako smějte se.

# poslední koupená kosmetika

25. october 2012 at 13:12 | Supermaaanka^

moje kosmetika || recenze

BALEA young - lovely raspberry - balzám
má vonět po malinách což splňuje . vevnitř je růžový balzám na rty . překvapil mě , čekala jsem , že nebude vůbec vonět a bude to taková ta hnusná vůně ale opravdu úžasně voní . prostě ho teď úplně miluju (:
BALEA young - soft & care
jsou to hydratující ubrousky <3 . a zase musím pochválit baleuu ale opravdu nádherně voní , tentokrát po grapefruitu. jestli to takhle půjde dál , tak budu celej multivitámín :DD . pokožku mám super dehydratovanou . chtěla bych něco zkritizovat ale je to vážně bez chyby .
BALEA young - soft & care
na tenhle přípravek z řady balea jsem se těšila ze všech nejvíc a musím říct , že mě dost sklamal . naštval mě kvůli třpitkám - to jsem mohla čekat ale zas tak hrozné to není . zato krásně voní po kiwi . no , zkuste jestli vám bude vyhovovat ale já si ho už po 2x nekoupím (:
bella for teens - broskovový lehký denní krém
hledám samé levnější přípravky a for teen byl jeden z nejlevnějších denních krémů . má vonět po broskvých - ale moc tak nevoní. všichni píší jak jim vůbec nevyhovuje ale já se do něj zamilovala :O ale opravdu . krásně hydratuje pleť . hledala jsem ho teď v HM a už jsem ho tam znova nenašla takže se zkusím kouknout do rossmana protože už mi dochází .


fotky nejsou moje.

Supermanková nemá co na sebe.

24. october 2012 at 23:50 | Supermaaanka^
yeah , zítra se pokusím přemluvit maminu (po tom c uklidím celý byt) jestli bych nemohla SAMA si jít nakoupit pár hadrůů . možná ještě se ségrou ale pochybuju , že bude chtít. takže si udělám zítřek pro sebeeee^ no , uvidíme (:
džínsky - roztrhala jsem si je v hopsáriu (:
svetryyy' (jsem na nich teď nějak závislá a mají úplně užasný v HM ) :-*
trikaaa ' (není nikdy dost)
a to je asi tak všechno co teď potřebuju (: s humorem Supermaankaa^