October 2012

nunuuu (:

23. october 2012 at 18:10 | Supermaaanka^

# první doučování .

no nazdarte všeci . co dnešek ? ani nevím . byl normální. heej , já jsem úplnej retar !! já úž se hrooozně těšim na podzimky (jakože prázdniny) a tak jsem si učení připravila na středu místo na úterý ale vždycky jsem to nějak ' utajila' a nedostala žádný zápis do žákajdyy . yeah , like a boss.
po škole jsem prej měla jít s holkama pro věci na hallowenna , huhu , nešla jsem protože jsem se už dávno domluvila s Kryštofem a Dejvem . kdybych věděla šla bych ;) Nikyyyy ' . no prostě , jsem to šla pak koupit s tátou :O' volal mi Čížule , prej jestli na něj nepočkam před jídelnou . ignorovala jsem to. nechtěla jsem se s nim bavit. v pátek bude kalbaa a tak mi určitě namele doooost . hlavně o Zuzuli -_-' ale přemýšlim , že bych nakonec nešla . jakože na ten sraaaz , jo , říkáme tomu kalba . budou tam prej ňákyy sexy šesnácky ale já prostě nechci vidět Čížuli + k tomu ještě pana M. ---- zítra ho bude kámoška sledovat . jo , je to úchylný a totálně dětinský ale ona ho chce vidět . tak jsem jí řekla, kdy chodí na jeden kroužek . a tak tam bude jen sedět a koukne se na něj . -> pak přijdu z ájiny a půjdeme i s věcma na halloween do DéKáčka - naše oblíbená kavárna a psychicky se na to strašnění připravíme :DD' bude to srandaaaa'

dneska jsem byla na první ale jakože i druhým (nevím , jak to mám říct ) doučování. s tou paní je nehorázná sranda :OO' takže mě od teďka matika baví ikdyž mi nejde :DD paní mi vyprávěla , co dělala v mim věkuuu , takže looool ' nenapíšu jméno , kdyby si ho někdo gůgloval . to je mezi námi '

žíjte sladceee , zítra halooooweeeeeen , u nás ve škole :-*
Supermaaankaaa^

zmateeek '

22. october 2012 at 20:38 | Supermaaanka^

zmatená Supermanka . . .

huhuu, zase další deníčkovej článek ' yeah , už vás to musí strašně prudit :-* . . . a musí vás prudit už určitě i ty kecy :'D ty moje o něm . tak to prostě nečti , nooo ' stejně to nikdo nečte :-* začnem začátkem lehkým . potkala jsem holku , se kterou se moc nebavim - páč je to pindaa , která už asi 3x propadla . nebo vyměnila školu , no , to je mi jednoo . prostě jsem čekala na bus , že pojedu na floorball a tak jsem tam bylo o 15min. dřív než přijede autobus . né , vůbec jsem si nemyslela , že umrznu. přišla teda ta holka - jo, omlouvám se holkám ze kterých smrdí cíga ale já to prostě nesnášim . fuuuu . smrděla a já jsem se bála aby to na mě nepřilítlo , yeah , debilita. chtěla si zapálit ale já jsem jí zabránila , že pojedu z tréninku s tátou . ona udělala ksicht v tom smyslu jako : booooože , se neposere. (upss , slovník) . asi 15min venku + 5min. v buse jak furt hulí , chlastá , propadá a teď půjde na naší školuuu . huhu . fujkyyyy .
jdeme prej do sucháče na hlínu . hlína ? vůbec jsem nevěděla co to je. a protože jsme pozvali hrozně moc lidí jakože na tu hlínu - to je : takový jezero & loukaaa , best na kecačku a vyřádění. mohla bych pozvat pana M. ale nakonec jsem ten nápad vymlátila z hlavy -_-' vypadá to ale nakonec , že půjdeme jen obyč kino , protože si kámoška myslela , že hlína je hudební skupina a ještě se všude rozneslo , že tam bude jídloo zdarmaa ' ty vole , to je kravina :DDDD já úplně když jsem se to dozvěděla takovejj výtlem :'DDDDDDD best .
a zmatená ? - furt z něj . jak jínak . já prostě nevim . tuhle neděli má svaaatek - Martin (:

ve středu v 17:00 ve škole - slaví se Halooween + maska (:

nemálo mrtvá.

21. october 2012 at 15:51 | Supermaaanka^

au au au . . .

čauteee , dneska jsem vstávala strašně brzo . yeah , kvůli tomu zápasu ( ty víš , minulý článek) . když jsem se vzbudila zistila jsem , že se ani nepohnu. z toho hopsária (všechno viz. minulý článek). prostě jsem se ani nepohla - a samozdřejmě moje strašně šikovná maminka řekla , že mě narovná . je to takový úchylný cvičení. prostě si vás dospělej veme na hruď čelem vzad a ohne vám záda . a proč je maminka strašně inteligentní ? protože jsem se ani nemohla pohnout. no fakt . prostě jsem hrála mizerně. teď jsem úplně křivá . no , budu se muset schopit do dalšího týdne (: furt nám hráli Britney s waka waka - takže , jsme na to furt tancovali . hráli to asi 8x . muhehe. pak jsme řešili křížovku a strašně se natlemili . pak taky bylo dobrý , když Zuzce přinesl táta stixxky (: znáte , neee ? no a my jsme je tam žrali a byli na tribuně a pod náma byl takovej plešoun a tak jsme mu to házeli na hlavuu (: jsem úplně nejvíc šťastná , že mám TENHLE TÝM . všechno jsme vyhráli :-* . bylo to asi první 6:2 a to další asi 8:1. takžeeee, mega. a to byli zrovna první tabulky - byla tam taková jedna mrcha a já jak jsem malá tak mě furt strkala a on jí to ten 'domácí rozhočí' nevypískal . pak jsem se jí párkrát omluuvila já - já jsem byla zlá a tak jsem jí to oplácela a pak už se omlouvala i ona a když nám měli gratuuulovat tak mi stiskla ruku a řekla : ,, si super , a promiň " takže , je fakt v cajku a po zápase jsme spolu stejně bavili (: faaakt pecka :-* .
jojo, vůbec holky nemluvili celou dobu jen o panu M. to jim nedochází , že takhle na něj budu furt myslet + když mi budou předhazovat , že by se bejt mnou s nim nikdy nerozešli , že je boží ( - nebo furt něco v tom smylu - nejkrásnější , nejvtipnější , nejlepší ...) jo, dělá se mi šoufl . už mi zase začíná chybět -_-' ne kecam ehm . neřešme to ^
- už to bude rok .
taaak a pokusím se vám napsat večer jak bylo na doučku , tak čekejte pokračování. :-*
za výhru prej koupíme jídlo v meku a pak huraaa domuuu. jo , budu prase a seřeru si to v posteli s noťáskem (: huhuuu , těšing po náročném dnu (:

supermaaankaa si hraje.

20. october 2012 at 20:50 | Supermaaanka^

tak určitě :33 mi polib :-*

dobrou sobotu přeju (: zní fakt divně. začnu jinak . . . ahooooj ' (lepší).
jak jste dneska sobotu strávili vy? já jsem měla ject na kola nebo na plovku ale byla zima tak jsme si s tátou a ségrama nakonec řekli : prdíme na too. huhuu, sem byla faakt strašně moc šťastná protože ukazovat na plovce svoje špeky (přečti si minulej článek) se mi fakt nechtělo a na kola ? -> neee , moc lenost. a tak jsme měli jít na oběd (co nejdál jsme mohli , protože máma dělala účetnictví tak chtěla , aby jsme byli celý den pryč protože by jsme jí rušili). když jsme byli na náměstí , tak jsem si vzpoměla , že potřebuju na nedělní (zítřejší) zápas štuchny. nevim , jak se tomu přesně řekne. je to prostě to , co si nandáš na nohy aby až hodíš hubu (v mim případně 100% , že jí každej zápas hodim) abys něměla modřinu nebo odřeninu. já mam na noze už tři , velký jak kráva - sexyyy. -_- ' na prvním zápase (floorball) jsem přišla za trenérem jestli mi nepujčí štuchny a od tý doby mi tak říká protože správně je to : štulpny ' nikdy si to nezapamatuju (vygůůglila jsem si to teď) jsou fakt pěkný - černý :') . ale jsem jak chodící reklama všech značek O_o . floorku mam salming , kraťasy - ňákej trojúhelníček , triko - bude adidas , boty - nike. no , nechtěl bych . ale mam to po tátovi , říká , že až dam gooola - ne, opravdu jsem ho ještě nedala protože jsem přikázala , že chci být furt v obraně. no prostě , že až dam goola tak budu mít ňákou soupravičkuuu :P trošku motivacee a pak , že přede všema zatancuje tanec pro mě (: muheeeee. né , sem fakt lamka s štuchnama :'D

ale co dál dneska.
po koupení štulpen jsme šli na čínuu , jo , je mi z ní teď blbě - očekávala jsem to . jenže , já fakt čínu miluju. hlavně ty nudle :O' . a pak jsme měli jít do hopsária ( - haha, pro malý děti - zábavné centruum) . potkala jsem tam spolužáky - Dejva , Dejva a Honzu. tak byla sraanda - hlavně když jsme s Dejvem P. přejížděli malý děti který tam jezdili a nadávali na nás , že jedeme v proti směru . jo a musím se pochlubit ' udělala jsem svoje první salto v před. vždycky jsem se toho bála , že si zlomim krk :D ale teď už to umim . troškuu radost . no prostě byla sranda -___- ikdyž mě někdy pěkně sra ... štvali kvůli tomu , že do mě stříleli míče takovým dělem . no nepochopíte je . docela dobrý místo (: jo a roztrhla jsem si tam džíny na prdely ' - neeeee, vůbec z toho všichni neměli prdel -_-' a co?

(: zítra mě čeká moje první doučko z matiky. - jo , chodit na doučko ve škole i ještě k jedný ženský ( teda budu chodit ) . učím se + ještě doma a stejně mám 3,4 a 5 . matika mi prostě nejde a nešla mi stejně nikdy ' (:

huhuuuu , fakt superr den.

nový start ,, nová změna ,, nový život.

19. october 2012 at 19:00 | Supermaaanka^

MUHEHEHE ^ SUPERMAAANKA JE ZASE HAPPY (: po dlouhé době .


čaute! ^ po dlooouhé době. chyběl mi blog. ne, kecam - nechyběl. možná maličko. (: přejmenovala jsem se z A. na Supermaankůů ^ ••• potkala jsem pana M. - byl tak rád, že mě vidí :P kecam- dělal, že mě nevidí .. nebo já nevim. top hajzl je tooo (maybe, stejně ho miluju). chjo, štve mě s tou Šárkou - Čížula říkal , že je pěkná. noa co?! jojo, už to ve mě bublaaa-__* . taky tak nesnášíte na chatu, že když si s někým píšete straaašně moc (jako já s panem M.) - tak ho máte v tý první části chatuu !! - nesnáším, když otevírám chat a vidíte jeho fotku + nebo ještě když je on-lejno ?! bych vraždila . hihi. nevim, moje pocity jsoou hoodně zmatený :/ Grrr ... ' nesnášim když se v sobě nevyznam. všichni se do mě teď jebou. fuuuk. ej , dneska jsem byla venku s Térulí & Evkou . nejlepší bylo když jsem potkala ty Káti dvoojčata. malý smradi jsou to. ale byla to sranda(: když jsme potkali Káťu s Terkou. huhuuu, oni mi ukazovali Nicolase . pff , byl se ségrou v DéKáčku. nejlepší je, když ti někdo píše na fecu , jak si beautiful a pak tě živěě ani nepozná :'D . tak jsme obešli obchody já jsem v kabince prostudovala svoje špeky ( jooo, ten fruit frogg mi moc nepomoh - zmrzlinkááá) . bylo to fakt božíí. musím s Evkou chodit častějc. miluju lidi, co se tlemí mít slabším vtipům. úplně jsem dneska smíchy chrochtala. :') . a pak jsme ještě potkali - Giiiiiigiiiiii , yeah , je milá - prej namyšlená . jsou to kecy od haters.
btw. hledají se affs přihlaaaš se, odkaz v menu
Suuupermaaankaaa ^ don't stop me.

chjo_

14. october 2012 at 8:12
moc moc moc se omlouvám.
já jen, že když se mi nikdo nelíbí tak nemám o čem psát. muhehe. to je ujetý. prostě vám nechci psát o tich kravinách jako je škola !! to by vás asi unudilo k smrti. takže tenhle blog pozastavuji než se něco stane :DDDDD.

s láskou A.

wečerní webkování.

7. october 2012 at 18:43
:33 nesměj se mi :DD jsem dement '

(: jsem zpátky.

6. october 2012 at 8:10
to je radosti :)
A. je zpět. už se jí stýskalo. 14dní nemohla na počítač |:
bude to od ní znít trošku divně ale ona se prostě musí pochlubit.

typyčo, já mluvim jak debil.

znova:
čuste :)
jsem zpět. už se mi stýskalo (: 14dní jsem nemohla na počítač |:
bude to znít nafoukaně ale já se musím pochlubit (:

DOSTALA JSEM NIKE ßOTY & BUNDU ' tak dlouho jsem o tom snila (:

-.- zlato, můžeš se mě na něco zeptat (:
budu mít radost :*