November 2012

co miluju ?

30. november 2012 at 21:56 | Supermaaanka^

#myheart

• kámoše - můžu se jim kdykoliv svěřit. rozesmějí mě. zažívají se mnou skoro všechno♥
• rodina - ta co tu pro mě byla, je a bude. stejně jako já pro ně.
• floorball - miluju ten sport a ty holky v něm. největší výtlemy s nima.
• romantiku - hihi :O:D
• dvojsmysli - to jsem celá já , když mi kámoška řekne, honila jsem psa po zahradě- tak sorry ale nejde se nesmát.
• utrácení - no hlavně teda nákupy ale sama nebo s kámoškama.
• moje vlasy - jo , jsou dost hnusný ale když se zamyslim kolikrát na ně denně šáhnu nebo do nich něco stříknu:DD
• spánek - :-*
• jídlo - ňaminky - jak by řekl můj bratránek.
• plánování akcí , budoustnosti ´
• časopisy
• horkou čokošku
• hudbu - nejlíp rap - ještě líp Majka Spirita.
• ... dodělám.

little S u p e r m a n k a .

30. november 2012 at 21:32 | Supermaaanka^
nick: Supermanka.
blog : forever-alonee
věk: 1258992 a půl .
sourozenci : mám dva zlobříky (y)
město: nejkrásnější ♥ Čé. Bé.
fav. colors: fialová , růžová.
friends: Zuzanka♥ , Kifi , Andrej , (David)

who am I : jsem holka. co se lidem na mě nelíbí ? myslím , že hodně věcí. to, že řeknu svůj názor. to, že buzeruju ostatní když se chovají jak malý parchanti nebo největší volové světa. jsem taky prej namyšlená . to by mě zajímalo kde to vzali protože moje sebevědomí je na bodu mrazu. pak jsem prý taky náladová. to si myslím , že jsem . nejsem optimista ale nejsem taky ten tip co by se naštval kvůli ničemu . naštvávam se kvůli něčemu. nechci se furt usmívat jak sluníčko jen aby mě lidi měli rádi. o to fakt nestojim. nesnášim pomluvy. snažím se je snížit i u sebe. nesnáším totiž , když někdo řekne někomu svůj názor na mě a neřekne ho mě. posloucham rap. hodně lidí to odradí a jiný to překvapí. v rapu hledám odpovědi. songy mě poučujou. jsou plný energie. co bych chtěla být až vyrostu? taky nad tou otázkou přemýšlím. nejradši bych měla krásný a spokojený život s plno dětmi okolo sebe. než umřu chci vyplnit úkol pro který tu jsem. každý je na světě aby tu něco dokázal a než já odejdu - musí tu po mě něco zůstat. vím, trochu brutální tu mluvit o pohřbu ale nechci aby můj pohřeb byl smutný. chci, aby se na něm lidi bavili a né mě oplakávali. aby si to užili. aby se všichni důležití sešli. co chci dál ? krásnou svatbu s princem , který mě bude opravdu milovat. v bílých šatech. chci mít děti a pracovat v mateřské školce. chci bychovávat děti aby se z nich v životě nestali hlupáci. jako jsem já. jo , jsem hlupák . nesnáším, když někdo otočí oči v sloup když o sobě řeknu ze srandy: každý ví , že jsem nejkrásnější. a co nejvíc nesnáším ? když někdo uráží moje nejblžší .nebo když někdo někomu ubližuje. to bych prostě vraždila. miluju vzpomínky . focení . uchovávám ráda vzpomínky . ráda se usmívám . prej se málo směju ? aspoň se nesměju každý idiotivitě jednoho debila:* . jsem jiná . mám za to platit ? ne, ne. poslední dobou mi nevadí urážky. ty mi pomáhají abych byla TOP. baví mě mluvit před lidma. baví mě, když mě lidi poslouchají. když se smějou . když je baví to, co povídám. baví mě řešit věci kterým nerozumím. nevadí mi , že se mi lidi smějou. vadí mi , když se mě snaží někdo napravovat. dělám si všechno sama. jsem ráda pochválena. mám nálady kdy bych se klidně přizabila jen abych vyhrála. někdy nálady , že je mi to úplně šumák. když nejsi v mém týmu nebo prostě v týmu kde jsem já , tak si z tebe asi budu dělat srandu a říkat , že máme all stars team. jsem člověk hrozně z nápadama. mám ráda změnu. jsem citlivá. je jen pár lidí který nesnášim ale to jen proto , že mi něco udělali. jsem jiná , než si vlastně myslíš.

YOU CAN READ MY BLOG. BLOG IS LIFE IN MY HEART. LIFE IS ONLY FICTION.

a f f i l i a t e s

30. november 2012 at 20:24 | Supermaaanka^
lanet
jessie
d
sabí
ivanqa
anna
elsa
beett
fley
eM.
luCa
• you ?

wanna be ? ( 16/30 )

konečně jsem potvora.

30. november 2012 at 16:08 | Supermaaanka^

mamča si zrovna včera koupila marianne - čti článek zde. o marriane:'D
tak jsem si na vás vzpoměla a přidávám jeden ten poučný článek .
zdroj: by MARRIANE,

Konečně jsem potvora .

vypravila jsem se na speciální kurz, kde vás naučí, jak si muže omotat kolem prstu. Je to překvapivě snadné, stačí se stát potvorou, těm totiž muži leží u nohou. Jak na to? Chovejte se jako Ivan z Mrazíka. A taky musíte okamžitě investovat do tvářenky.
Celou akci odstartoval jeden krásný prsen. Strašně se mi líbil. ,, Tak snad ti ho ten tvůj Petr koupí, ne? " zareagovala kamarádka. Jala jsem se vysvětlení, že to asi neklapne, k Vánocům si většinou drahé dárky nekupujeme a narozeniny jsou v nedohlednu. ,,Cože? On ti nekupuje dárky jen tak ?! " zeptala se s mírně pohrdavým hlasem. ,,Ne. Jsem přece soběstačná a můžu si věci koupit věci sama, když se mi líbí!" kasala jsem se. Doma jsem pak na zmiňavaný prstýnek pěla ódy . ,,Tak to si ho musíš koupit, " utrousil přítel a tím celou záležitost se šperkem uzavřel. Když mi pár dní nato kamarádka ukazovala nový svetřík, který jí přítel koupil " JEN TAK " , došlo mi, že těm pohádkám o soběstačnosti nevěřím už ani já.

A tak jsem doma prohlásila, že jedu do Prahy na sedmihodinovou lekci, jak se stát potvorou. Proč zrovna tam? Protože potvorám leží chlapy u nohou. ,,Co si od kurzu slibujete? Že vám koupí prsten nebo kožich? Diamanty? Tak poslouchejte," začala serii přednášek psycholožka Laura Janáčková z institutu partnerských vztahů. ,,Ve své ordinaci, se často setkávám se ženami, kterým je partner nevěrný nebo je opouští. Jsou to často ženy, které jsou moc hodné. Dávají svým mužům celý svůj volný čas a ony sami jsou až na druhém místě. Kdežto potvory, ty muži nikdy neopouštějí, naopak, za těmi odcházejí" Vzápětí pokračovala...

líbí se vám zatím článek ? chcete vědět jak to skončí ? tak rychle utíkejte si koupit nové marrianne které stojí 65,- a má 244 stran . PROSINECKÉ ČÍSLO.


dnešek byl takové srovnání v hlavě .

30. november 2012 at 15:32 | Supermaaanka^
zase diary ... p r o m i ň t e.
ale už mám připravený článek na večer . už vím o čem bude (y)

chtěla jsem si v hlavě srovnat pár věcí o životě ,, co mi došlo ?
David; chci aby mě měl rád . budeme jen kamarádi . nechci aby se opakovalo to , co v minulosti . je mileeej .
• naše třída; mám tam ráda jen jedince . dneska mě nasralo hoodně lidí ._. nestojim o to aby se semnou bavili.
Tumblr_md4q402fzz1qicm1to1_400_large
• Zuzanka; je to miláček největší♥
• Kryštůfek; potřebuju si od těch jeho kecůů odpočinout na chvilku. nejlepší kamarád , stejně.
• Andy; poslední dobou to mezi náma hodně klape ale dělá chyby.
• Anet; hrozně dobře se s ní kecá ,, oblíbila jsem si jí.
• Kristýnka; úplně v pohodě !
• Lucka; předtim jsme jí moc nemusela ale teď už je v poho.
• Kačka; ejjj , miluju naše rozhovory o klukách.
• ----; končim s ní .

a to je asi tak všechno co jsem si potřebovala ujasnit.
já jdu na ten další článek.

od rána do večera.

29. november 2012 at 20:47 | Supermaaanka^
rozhodla jsem se popsat celý můj dnešní den. (:

1:00 - brečim.
1:30 - máma to zistí a vyzvídá.
2:00 - ukončila jsem s mámou rozhovor s tím , že to ze mě vytáhla (jako proč brečim)
spím.
5:45 - vstávám a pálí mě děsně oči.
5:46 - uklidňuju ségru ať ještě spí ,, je vždycky hrozně nervózní aby nepřišla pozdě do školy
6:00 - dělám si hygienický věci ( - omývam si obličej , kontroluju svojí držku ) - dělám mámě snídani za tu noc.
6:30 - druhá sestra brečí , krmim jí a utěšuju aby neprobudila rodiče.
7:00 - vstává rodina , jdu se oblíct, vysprchovat , vyžehlit headku, čištim zuby ...
7:35 - jdu se sestrou (9) a sestřenkou (7) do školy.
7:55 - dodělávám domáčák z češtiny
8:00 - pamalu usínám únavou . ,, čeština - nuda.

.... celý článek ↨

jste zlatíčka :')

28. november 2012 at 18:57 | Supermaaanka^
Čaute děcka :33
Píšu článek přes mobil. Jsem hrozně moc ráda za vaši návštěvnost , komentář a podporu :** to mi ukazuje , že mam psát víc článkuuum. Dneska jen děkovací článek:/ musím se učit referát . Love ya.

1. příběh - jak jsem potkala anděla.

27. november 2012 at 19:00 | Supermaaanka^
Jako každý den jsem seděla su Susan v lavici. Nebavili jsme se spolu. Neměli jsme ani o čem ale přesto jsme spolu byli. Každý den jsme prohodili věty typu: Ahoj ? Učila ses ? Tím to však haslo. Byli jsme spolu aby jsme nebyli sami ikdyž ... vlastně byli. Susan nebyla ošklivá narozdíl ode mě ale jak první den nezapadnete . Nezapadnete už nikdy.
Konečně skončilo páteční vyučování a my si obě sklidili věci do tašek a šli před školu kde byla zastávka. ,,Pá! " řekla Susan . ,,Pa" a rozdělili jsme se . Na zastávce byla lavička kde jsem vždycky čekala na autobus. Kdyby se mohl udělat do laviček důlek určitě by tam byl po mě protože jsem vždycky seděla na stejném místě. Začalo pokapávat. Mrzutě jsem si zvedla límec kabátu aby mi nebyla zima. Těšila jsem se , než přijede autobus s topeníčkem a já si budu moct odpočinout. Začala mě bolet hlava. Už jen 3. minuty než autobus přijede !
Autobus přijíždí. Rychle do něj naskočím a sednu si k okýnku v zadní čísti autobusu. Čelo si přitisknu na okýnko aby se mi trošku schladilo protože se mi zdálo , jakoby mi v něm bubnovala opice která právě utekla ze zoo a dělá všude bordel. Autobus byl prázdný až na babičku ve předu. Zvláštní. Normálně bývá autobus přeplněný , že jsem ráda když si sednu . Asi nějaká změna v jízdním řádu . Tak , snad se dostanu domu.
Babička vystoupila a my jsme jeli dál . Byla jsem v autobuse sama . Na další zastávce nastoupila nějaká blondýna. Ze všech míst si vybrala zrovna to vedle mě. Byla krásná . Musela jí být zima protože byla oblečená do bílých šatů, pihy jí zdobili obličej tak , že to vypadalo hrozně roztomile. ,,Ahoj," řekla . Vyjeveně jsem se na ní podívala. Kdybych jí znala , tak bych si jí určitě pamatovala. ,,Jsem tvůj anděl a chci tě před něčím varovat" řekla a furt se usmívala. ,,To má být vtip ? " zeptám se a kouknu se co nejvíc otráveně ikdyž na tak hezkou holku prostě nejde být hnusná. Přijde mi tak křehká. Jakoby se vznášela.
,,Utíkej rychle domů. Nikde se nezastavuj. Tvojí mamince hrozí nebezpečí, " . V tu chvíly autobus prudce zabočil do jedné ulice kterou normálně nejezdí . Mrkla na mě . ,,To je zkratka" . Otevřeli se dveře a ona mě pobídla abych utíkala. Vystrašeně jsem se na ní podívala. Jí furt úsměv na tváři nezmizel.
Běžela jsem až k našemu domu . Otevřela jsem dveře . Hrozně se mi klepaly ruce když jsem odemykala. Prohledala jsem celý byt ale mamka nikde nebyla. Vrazila jsem do kuchyně kde už mamka ležela. Zavolala jsem sanitku. Máme sanitku o dva bloky dál , takže přijeli rychle a zachránili jí ale když se zamyslím co by se stalo kdyby mi ta dívka nepomohla .
Budu na ní vždycky vzpomínat ale jak to mohla vědět? Šlo jen o nějakou náhodu nebo to byl fakt můj anděl ?

marriane .

27. november 2012 at 14:52 | Supermaaanka^
Cosmo2_large
možná to bude pro vás hodně labilní článek takže nikdo vás ho nenutí číst . jde jen o tip pro ty holky co teď nemají co číst nebo to ještě nikdy nevyzkoušeli protože to odsuzovali. a o čem že teď celou dobu melu ? marriane !

je to mnohem tlustější než ty naše Brava (trochu i dražší) ale mě ten časopis prostě baví víc. je to pro třicetiletý ženský ale i vy tam najdete hodně tipů . jo, sice se tam líčení liší od našeho , že tam najdete spouustu krémů proti stárnutí a takový tyhlety řečičky ale dalo by se říct , že se tam dozvíte hodně rad. taková , příručka pro nás do budouctnosti. nějaké články mě opravdu oslovili . dozvěděla jsem se hodně věcí .

jako když si sednete s mámou a jejíma kamarádkama ke stolu a posloucháte co si říkají . neměli by jste to odsuzovat a hned nějaký si tajně '' vypůjčit " ;) . taky se dozvíte jak se cítí mámi když mají s námi problémy , co je trápí , puberta po třicítce , celulitida , zdraví , domov, jak na chlapy , jak snima udržet krok v postely a spoustu dalších věcí ... tak šup holky ' - pojďme nakouknout do hlav našim maminek a babiček. jaké byli když byli v našem věku ? opravdu je pravda , že se vzorně učili a svých rodičů se bali ?

ČETLI JSTE UŽ TENTO ČASOPIS ?

CO SI O NĚM MYSLÍTE ?

CO JSTE SE DOČETLI ?

ZÍSKALI JSTE NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI / TIPY ?jak na barevné konečky ?

25. november 2012 at 21:13 | Supermaaanka^
už jsem to viděla na hodně blogách takže asi nejsem originální ale i přes to . přemýšlela si o jednoduchém způsobu jak si nabarvit pramínky nebo konečky vlasůů ? je to jednoduché ! mám pro tebe obrázek :
pokud to nechápeš vysvětlí ti to tohle video:
a pokud si tak natroublý jako já tak ti to popíšu:)
• namočíš si koneček / pramínek vlasůů
• namočíš pastelu a v tu chvíly by měla pastela pouštět barvu.
• potřeš vlasy
• vyžehlíš .
it's eazy. vyzkouším to . zítra ve škole čajznu u sebe v kufru prašné pastely (stojí okolo 80-100 x koupíte v každým obchodě s uměleckými potřebami nebo obchodem na kreslení - co já vim , jak se to jmenuje:DD ) a pak vám dám vědět . nevim , jestli ještě přes týden ale asi spíš možná přes víkend protože vůbec nestíhám(: