to je zatím tajemství a váš příběh :)

15. november 2012 at 18:09 | Supermaaanka^
ňuňuu , je jeden kluk ale zatím se o něm nebudu rozepisovat . protože si tim nějak nejsem jistá . no neřešte to . já jen , že mi někdo lepší náladu (:

muheeeehe , nebyla jsem tu dlouho . byla kontrola . tak jsem zvědavá kdo se zapsal a kdo ne. kdo se prostě nezapsal . tak má smolíčka :-* mažuuu. pak jste zatim za tu dobu mohli psát - příběh . tak zatím vám sem dám . jak jste na tom :
(mimochodem , moc úžasný to je , prostě spisovateky jste ;))
Byl jednou jeden kluk který se šíleně zamiloval do jeho spolužáčky a tak se rozhodl jí napsat dopis aby se s ním sešla v cukrárně . Bohužel ale neměl odvahu jí napsat kdo to je a tak se podepsal jako anonym .Dopis se dostal k dívce, jmenovala se Aneta, chvíli se na psaní dívala a pak je zvědavě otevřela a začetla se do vyznání, co pro ni Anonym napsal. Anonym? pomyslela se a zamračila se. Někdo tady neměl dost odvahy na podpis. Aneta zavrtěla hlavou a dopis odložila stranou.
Anonymně podepsaný kluk ji zatím pozoroval z povzdálí. Když si všiml, že Aneta odložila dopis stranou zamrzelo ho to. Aneta se mezitím rozhlížela kolem jestli někde v pozdálí není Anonym který ji dopis napsal. Ale bez úspěchů jen sklopila hlavu vzala dopis který položila kousek od sebe a odešla. Anonym najednou dostal odvahu a chtěl na ní zavolat, ale pak si to rychle rozmyslel. "Přeci na ní nemůžu jen tak zavolat" pomyslel si a raději odešel.Další den ve škole uviděl, jak se Aneta o dopisu baví s holkama ze třídy. Aneta se usmívala a vypadala šťastně. Tak si Anonym, který se mimochodem jmenuje Jáchym řekl že po škole s ní promluví.Strašně se bál za ní jít. Celé hodiny si přehrával, co by ji tak asi řekl, ale nic ho nenapadlo. Pokoušel se o radu u svého kamarádka Toma, který Anetu moc dobře zná. Ale ani jeho nic nenapadalo, tak mu nezbývalo nic jiného než za ní jednoduše jít. Jak se k ní blížil byl čím dál více nervózní. Zaklepal ji na rameno, ona se otočila a usmála se."Ahoj ty jsi ten..." "Jo to jsem já" Oba se na sebe překvapeně podívali a mlčeli. Najednou Aneta spustila: " No budeme tu jen tak stát, nebo si něco dáme ?!" Toma napadlo že je sklamaná jeho vzhledem, proto je tak protivná, ale nenapadlo ho že, má třeba špatné období. Hádky s rodiči, špatné známky ve škole, nespalost. Šli tedy do cukrárny, kde si každý z nich vzal 2 kopečky zmrzliny.
 


Comments

1 Ornell* | Web | 15. november 2012 at 18:11 | React

:D :D Jasně anonym.. :D Chtěla bych bejt v kůži Anety.. :)

2 Buráček :P | Web | 15. november 2012 at 18:17 | React

docela Anetě závidím :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement