TOTÁLNĚ JSEM MIMOOOO !

10. november 2012 at 18:04 | Supermaaanka^
bolí mě v krku , asi budu mít angínu .
tralala , byl Halloween u nás . jak jsem psala. byla jsem celkem zklamaná , že nepřišel Kifča ale to je jedno. byla sranda i tak . to vám řeknu až po tom . protože jsem totálně HOTOVÁ z jedný věci !!!!!

z Jáchyma Krause ze seriálu Gympl.

už od 17:00 jsem hlídala twitcam protože řekl , že příde v pátek ale neřekl kdy ! tak jsem čekala asi do 22:00 (nevim to přesně) a to naše parta se mi smála jako co furt dělam u toho počítače. jo , musela jsem ho vidět !!
čekala jsem ... čekala ... psala si chvilkama s jeho faninkama.
a pak ? přišel . samozdřejmě všichni hned u počítače protože já celá hotová z něj :OOO* ňuňu . sice mu blbl zvuk ale stejně :OO' najednou tam byl nával otázek a on tam byl jen na chvilku . tak jsem mu psala různý kraviny . a doufaala , že si to přečte . asi si toho nepřečet moc. a doufala jsem , že si nějaké opravdu nepřečte protože Kubík z party mi bral klávesnici a psal tam různý kraviny . něco jako: si kluk nebo holka ? no a ostatní z toho měli hrooznou prdel. a tak jsem jim řekla , ať mu napíšou , že ho miluju a jestli si mě nevezme . a oni k tomu přidali ti blbci , že jsem plešatá. pokud jste poslouchali co řek nebo aspoň jestli jste ho na kameře viděli ! tak jste mohli slyšet že:

Jáchym Kraus na to řek : ,,no , sňatky zatim neplánuju ale až budu tak ti řeknu. ty si plešatá ? podle fotky si úžasná !"


fakt fakt fakt fakt ! to řekl . ještě teď jsem z toho mimoo . já se asi zbláznim !! uaaaaa'já jsem se fakt asi zamilovala ! sem debil , noo - co bych vám řekla o Halloweenu. - byla to prdel světa. když jsem zrovna nebyla u kompu tak jsme si pouštěli dva filmy a tlemili se jak blbí . nacucali jsme si trochu vína tak jsme byli free :'D . mě alkáč nechutná ale tohle je víno který dělala mamka a je hrozně sladkýý. :-* takže , něco jako punč ♥ a pak se hrála flaška ale to snad znáte :) jak na úkoly tak otázky. B.O.M.B.A

na pana M. jsem zapoměla.

dneska jsme byli u babičky a udělala jsem sestřeničce profilovkuuu (no , sestřeničce je jí 17) . mam je na facebooku . táta dostal foťák novej tak teď furt fotim a hrozně moc mě to baví :-* . přidám sem pár fotek , který jsem fotila u bábinky (: (dám vám sem jen ochutnávku - asi jen 5 protože 250 fotek by jste určitě nechtěli sledovat )
v celém článku .

 


Comments

1 jessie | Web | 11. november 2012 at 10:24 | React

na tom twitcamu sem byla taky:D ale tohle sem asi přeslechla no:D ňuňu jee<33

2 Devil_ | Web | 11. november 2012 at 13:31 | React

o.O
ty si plešatá? :DDDD Bože, že tomu uvěřil :D
Fotky, úžasný:O'

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement