December 2012

D N E S .... ?

31. december 2012 at 8:05 | Supermaaanka^
dnešní nejduležitější události ...
- dneska budeme uklízet protože k nám mají přijít lidi na Silvestra - i Kryštof (nej. kámoš) takže bude sranda ;)
- jdu s Terezkou na Bublle tea (jak se to píše ?) páč si potřebuje promluvit o jejím klukovi se mnou . docela se těšim .
- jdu konečně s T. ven - jsem zvědavá jestli přijde -_-
- budeme slavit Silvestra .

(v minulém článku fotky z Vídně)

Tumblr_mfvsp5pws41s21lrjo1_500_large
takže tímto článkem vám přeji krásný nový rok 2013 ! hodně lásky, zdraví, návštěvnosti, úspěchů a prostě všeho čeho chcete v životě dosáhnout. ať tenhle rok je jeden z nejlepšejších roků vašeho života. we are young ;-* . takže takhle.

|29.12 - 30.12 | Vídeň

31. december 2012 at 7:57 | Supermaaanka^
nádhernej výlet . OPRAVDU ;-*

všechny fotky dohromady:

protože je to moje úchylka , bejku (y)

28. december 2012 at 14:04 | Supermaaanka^
Tumblr_m6gh93s9hh1qzjfuko1_r2_500_large
docela dobrý název článku . hahaha. jelikož se doma už nudim a nesmim nikam jít protože musím hlídat ségry (vůůbec mi to nevadí) tak jsem prohledávala různě pokoj a třídila časopisy zabrousila jsem do šuplíku se starýma bravíčkama - který si už nekupuju protože mě šíleně nudí ty jejich kecy o tom jak se dá být populární ikdyž nejste pěkný, vtipný a prostě nějak jinak v něčem úžasný . ale tak jsem si řekla, že se kouknu na to jinýma očima - očima holky , která hledá rady ohledně kluků . samozdřejmě jsem to dlouho nevydržela páč v každém čísle říkali to stejný a nějaký jebnutý horoskopy, přírodní masky a (pozor teď cituju) věštění z listů mě opravdu nezajímalo. přečetla jsem si teda rozhovor se Selenou Gomez (který je samozdřejmě podle mého taky vymyšlený protože už vidím jak bravíčko jede za selenou a vyptává se - ikdyž možný to je ale stejně jsem to brala s rezervou) . říkala tam, že miluje seriál F R I E N D S . tedy přátelé. zná ho asi každý a že snad viděla každičký díl . tak jsem si to taky stáhla a hádejte co ? koukám se na první sérii a totálně jsem se do toho Z A M I L O V A L A . totálně krutopřístě hrozně moc. hahaha, tak proto jsem to takhle trapně prodlužovala ;-* no nic, jdu se koukat dál.fakta o mě

28. december 2012 at 13:36 | Supermaaanka^
řetězák jsem okopírovala od Sabí ,, promiň zlato:33
Tumblr_mfp71zsqvv1qeiw2ao1_500_large
taky jste byli fandové Miley Cyrus ? :D
JSEM ? ...
Hodná? → myslim si, že celkem jsem :3
Přátelská? → yeah ale jen na kom mi záleží '
Uzavřená? → podle toho v čem někdy mám takové náladičky (y) :D
Samostatná? → celkem jo ale nesmí to být důležité jinak chci kdyby jsem to udělala špatně tak abych v tom nelítala sama:D
Rozhodná? → jsem .
Sobecká? → když jde o kus něčeho dobrého tak jo -.- ale jinak ne . :D

dopísek od Julínky:-*

27. december 2012 at 16:45 | Supermaaanka^
to prostě nemáš!:) koukej jak je Devil_ nejlepší . napsal mi dopísekkk;-* hrozně moc mě potěšil . na ní nemáte. she is sexy and best . chytrá blondýna, brooo

těšing ;-*

27. december 2012 at 9:51 | Supermaaanka^
teď se hrozně moc těšim na to:
- co odpoví T.
- na naše rande:O
- na nový layout .
- do Vídně se sestřenkou♥
- na Silvestr s kámošem :')

:) a co vy těšíte se na něco ?

- čekůůůj tohle úplně totálně super to je:'D
a ne, neni to nic lekavýho ;)

Déjà vu

26. december 2012 at 13:47 | Supermaaanka^
zase mám rýmu, zase je mi špatně a ZASE je to v čas prázdnin. už hrozně dlouho jsem nepsala nic na nějaké téma. chtěla bych si dělat různé názory klidně i na obyčejné věci proto tu je blog. + ještě k tomu se s vámi o ně podělit (teda, pokud mi to dovolíte) . vím, že hodně lidí takové články nečte. počkat . vy vlastně nečtete skoro vůbec. ve článku uvidíte obrázek a napíšete: jezusQii, krásňoučký obrázek - koukni na můj blog. je tam soutěž ;) " pche . takový blogy nenavštěvuju . jsou to lidi kterým jde jen o návštěvnost a chtějí přilákat další lidi na svůj blog. samozdřejmě lidi kteří také napíší jen hezký blog. koukni na ten můj . jenže o tom jsem mluvit nechtěla. jen jsem vám chtěla říct, že chci zkoumat na internetu ostatní věci a dozvědět se něco nového - něco víc co neví moji spolužáci . ráda říkám svoje názory - říkám je nahlas ikdyž se mnou lidi někdy nesouhlasí. nebojím se je říct a to vám dosvědčí snad skoro každý. baví mě mluvit před lidma ikdyž jsem často nervózní .

theme : Déjà vu
čtěte jako : " de - ža - ví "
Déjà vu znamená ve francoužtině → už viděno. takovéhle Déjà vu jsem mívala hodně často. teď už skoro ne. nikomu jsem to neříkala protože jsem si myslela, že jsem jediná která to tak má . a stejně kdybych to někomu řekla určitě by se mi vysmál a nerozuměl mi , myslela jsem si .
jenže jednoho dne na výtvarce se mi to opět vrátilo . a cože to vlastně je? je to čas kdy se vám zdá, že jste to už někdy zažili nebo jste to už někde viděli ten moment. mívají ho hodně citlivý lidé. když vlastně takové Déjà vu zažijete máte hrozně divný pocit jakoby si s vámi někdo hrál . když to prožiju musím nad tím furt přemýšlet . je to tak hrozně zvláštní jste hrozně zmatení. jak jsem se dočetla vědci to vysvětlují takto : za dejà vu může šedá hmota v mozku, stres a výše vzdělání .
tak teda zpátky co se mi stalo. seděla jsem na svým výtvorem před vlastně holkou z jiný třídy která si taky zvolila volitelný předmět a pila colu. vedle ní seděla ještě jedna holka a ta jí začala nějak pošťuchovat a ona jí něco řekla a já měla pocit, že jsem to už někde viděla. ve snu nebo prostě někde jsem to zažila. myslím, že ten den jsem měla přinést další špatnou známku z matiky protože se mi nepovedl test. hned jsem to holkám řekla a jedna co pila colu : dejà vu ? už jsem tyhle dvě slova někde slyšela ale furt jsem nevěděla co to je . ta holka mi řekla, že je to vlastně situace kterou si nějak pomatujeme nebo jí máme s něčím spojenou z dětství, že takhle si s námi mozek hraje aby jsme si vzpoměli na různý situace. jde z toho celkem strach co ? na tuhle větu jsem nemohla nic říct než jen přikývnout, usmát se a věnovat se dál své práci.
4272078_orig_large
protože z takových věcí jde opravdu strach.

odbornější informace najdete na wiki here .

JAKÝ MÁTE NÁZOR VY NA Déjà vu ?

POPRAVDĚ : PŘEČETL SI TEN ČLÁNEK CELÝ ? (POKUD NE - NEVADÍ )

jen mě to prostě zajímá kdo to přečetl a kdo ne. → prosím, napiš mi pravdu. nebudu se zlobit a nebudu s tim nic dělat. dokonce i navštívím tvůj blog. díky za vaše názory .


|24.12| + |25.12| christmass time .

25. december 2012 at 19:52 | Supermaaanka^
» první koláž fotek je Ježíšek u babičky Evi. než jsme přijeli k babí měli jsme s mámou a celou rodinou docela dost slušnou hádku ^_^ ale to je fuk. vyříkali jsme si to. než se všechno připraví jsme jeli na hřbitovi, do Prachatic a do kostela. babička je nábožensky založená . já jsem nevěřící ale přece jsem šla do kostela. mám ráda tu atmosféru. takže, první fotky jsou venku. druhá řada - druhá fotka v tý čepici jsem já -_-' bolala, mě se ta fotka líbí. jen jsem neměla vyžehlený vlasy. mám je tam divně. když jsme přišli tak jsme zpívali koledy a děda nám dělal řízky zatím . pak jsme teda měli kapra a salád a polívku kterou nejim (dá se polívka jíst , vůbec? :D) bylo to výborný. ostatně každý ví, že můj děda je nejlepší kuchař♥ pak nás vyhnali ke kapličce (jen děti) zapálit svíčku a zpívat tam. já myslela, že umzrnu protože jsem měla sukni. naštěstí tu nikde v ní nejsem takže:D buďte v klidu, neoslepnete:D . třetí řada - první fotka. ♥ moje maminka . trochu rajče ale furt se musela smát jedný věci asi tátovi nebo co . já nevim, už si to nepamatuju. ale jedeme dál. tak jsme zpívali u kaple a pak jsme se šli znova svlíct a zase zpívali doma a lalala ... uslyšeli jsme zvoneček. a byl tam stromek a dárky. zase jsme museli zpívat ( donuceno mou mamkou protože chce vždycky schválně zdržovat) a pak jsme rozdali dárky . dostala jsem : rubikovu kostku, něco na beďáry (y) , mobil!! a knížku .

ráno jsme pomohli babínce uklízet & stavit betlém :

u další babičky:
» u druhý babičky nejsou žádný děti až na bratránka (15) ale ten není takovej ťunťa. ještě , že tam mám ségry, no. tam se musíme prostě chovat slušně protože babička .. to je jedno. přijeli jsme a už tam dárky byly . tak jsme si dali oběd a šli je rozbalovat. dostala jsem : příšerný naušnice (flop) ,termosku - hrozně ňuňatou s takovýma medvídkama ,obal na mobil a vůni. pak jsme šli na procházku - taky pár fotek.

tak já si jdu užívat dál vánoční náladu a vy taky.
• jo a ohledně T. je to zbytečný. napsala jsem mu, že teď můžu. jestli odepíše tak půjdeme ven ale je to jeho věc.
- zítra jedeme lyžovat tak se pokusim taky něco nafotit
- a v sobotu & neděli budeme ve Vídni takže těšing ;-*
- jinak co se bude dít jinak fakt netušim ale pokusim se to naplno užít. yeah'

all I want for christmass is you

25. december 2012 at 17:18 | Supermaaanka^
zatim odflinknutý článek .
prvni clanek z meho tabletu ...:*
jsem stastna. rozbulela jsem se protoze jsem si vubec nedovolovala si ho prat. a mamka mi ho s tatinkem koupili protoze si vsimli, ze se na nej koukam v obchode. mam nejlepsi rodice:33
a co vy? priste podrobneji

|23.12|

23. december 2012 at 15:23 | Supermaaanka^
tahle koláž je ze dneška je hrozně roztomilá. moje maličká sestřička , heč:*

• normálně bych psala článek o dnešku až večer ale nějak teď se mi chce psát článek tak ho napíšu hned teď . hehe . mimochodem slíbila jsem, že napíšu článek o vítězce nejlepšího blogu. takže šupaj » tadyyy . Sabí je úplně nejmilejší adminka a má úža blog. moje TOP favourite blog :) .

• dneska jsem se vzbudila tak, že mi ségrule přinesla banán v čokáládě. miluju , když mi přinese snídani do postele. než jsem snědla snídani (v posteliPOU. pak jsem šla na počítač udělat vyhodnocení soutěže o nejlepší blog. k tomu jsem si pustila toto . pak jsme odcházeli a oblíkli jsme sestru do tygříkových šatiček a oušek♥ ( vidíš v koláži) . pak jsme šli na pizzu s naší partou . mám je hrozně moc ráda. sranda byla ! pak jsme šli prohlídnout trhy a potkala jsem Kryštůůfka který má dneska rande:D a co ještě budu dělat dál ? to fakt netuším :) škoda , že rande s T. sešlo. mohla bejt sranda.

↑ 1. fotka - Kubaa - nejmladší z kluků . 2. fotka - Baruška s hranolkama na pizze 3. fotka- mamčule se ségrou

» večer jsme dodělávali košíčky a salát. docela se těším na layout který mi jedna slečna slíbila:* pokud mi ho teda udělá. tak se na to těšte, ona je hrozně dobrá grafička. a od kohože? nechte se překvapit:P . a abych vás neošidila o fotku . protože o ní hrooozně moc stojíte . dávám sem. je hodně upravená ale mě se líbí . zase ségry v rolích modelek . chtěla jsem aby se zvýraznily ty košíčky . docela se mi to povedlo. když se zaměříte na tý menší na nos tak můžete zřetelně vidět nudly . a co? je zima , broo.