February 2013

S Justinem Bieberem - 2.část

28. february 2013 at 20:36 | † anyny
Angee konečně odešla z mého pokoje a já se mohla převlíct do domácího. Po chvíly vybírání jsem se rozhodla, že si vezmu pyžamo ve kterém vypadám jak Lochnesská příšera. Stoupnu si před zrcadlo a udělám ten nejsvůdnější pohled který dokážu udělat. ,,Hi Justin. I love you so mutch. Vrr" musím se smát tomu co předvádím.
Týden utekl jak voda a já jsem měla svou malou sestru odvézt do Německa na Justina koncert. Cestou se mě furt Angee vyptávala: ,,Emmooooo, a jak se řekne anglicky jak se máš Justine? " . Jejím otázkám jsem se musela opravdu smát. Celou cestu mi nevyprávěla o ničem jiném než že Justin je singl protože se právě rozešel se Selenou a že hledá holku. Angee po půl hodině vyptávání usnula a já se konečně naplno mohla věnovat řízení. Jeli jsme celkem dlouho.
Byla jsem ale ráda, že nakonec s Angee jedu já. Koneckonců v Německu se mi hodně líbí a máma mi slíbila, že nám zaregistruje hotel a my tam můžeme zůstat 3.dny. Dojela jsem před hotel Schwarze Schafe v překladu Černá ovce. Lehce jsem vyndala Angee z auta a přehodila si velkou tašku našich věci na rameno. Němčinu jsme brali ve škole a tak pro mě nebyl problém se domluvit. Angee jsem položila na sedačku v recepci a sledovala jak se tlustý a malý chlapík naklání přes recepční stůl a podává nám klíč. Lehce jsem se k Angee na klonila a začala jí šimrat pod nosem. ,,Jsme v hotelu, vstávej ty ospalče" Angee se na mě ještě celá rozespalá podívá: ,,Justine?" Musím se smát. Angee si promne oči a následuje mě do našeho pokoje.
Odemknu pokoj a Angee do něj vletí rychleji než já a snaží se zabrat tu největší postel. ,,Haha," směju se jí ,,tahle postel je pro velký holky," mrknu na ní protože vim, že nesnáší když jí někdo říká, že je malá ,,tvoje je ta postel velký tý manželský. To sis nevšimla, že jsem teď tvůj rodič?" Angee si naštvaně sedne na svojí postel a skříží ruce. Podívám se na ní a v tu chvíly zvedne obočí a odpoví mi: ,,Jasně, tatínku. Vezmu si tuhle postel" . Je to hrozná držka, pomyslím si.

outsider, bro.

28. february 2013 at 19:41 | † anyny
Tumblr_mihaxd8hyi1r8iqwzo1_1280_large
jsem outsider. hahahaha, jo to jsem. a co?
sladký úsměv na rtech a nekonečne nohy a
ty hadry co ta holka nosí prostě boží.
je originál přenádherná nejde popsat slovy
prodává svůj elán jako 100% doping .
Na porodním se stala chyba v záznamu
rodičů. V archu totiž mělo stát, že ojel
trojskou Helenu a bude hůř všem klukům
jestli jí totiž uvidí tak už se jim před
ostatníma nepostaví. A je to tady takhle
mi připadá každá z vás krásná jako Barbie,
sladká a nadaná. Potom přijdu mezi lidi
slyšim jenom hahaha. Nasaďte mě na
facebook s poznávačkou záhada. Nezapadám
do společnosti žiju ve svém legolendu místo
sluchátek k hlavě přivázanou retro bednu.
Sedím v zadní levici tam co všichni šaškové.
Jsem ukázka losing. Vem na to jed.
© mannia

POVÍDKY

28. february 2013 at 18:35 | † anyny

Celé povídky :


Povídky na díly :

S Justinem Bieberem :
Sirotek z deště

Sirotek z deště - 2.část

28. february 2013 at 18:25 | † anyny
Zmateně jsem pokývala hlavou ikdyž jsem měla dalších spousty otázek na které jsem se jej chtěla zeptat ale nemohla jsem ze sebe dostat ani hlásku. Sanitka kličkuje mezi auty a já se držím pevně sedačky abych sebou neházela. Hlas sanitky před nemocnicí utichne a řidič zběsile vyběhne z auta a pomáhá mužům pomoct přenést holčičku dovnitř. Já běžím rychle k mámě a začnou mi téct slzy. Máma nás s bráchou pevně obejme a šeptá nám, že všechno bude v pohodě. Odvedla nás do nemocnice a řekla, že se zeptá sestřiček jak to s holčičkou vypadá a co máme dělat. S bráchou jsme si sedli na mramorové schody a mlčeli jsme.
,,Kdo je ta holka?" zeptal se brácha po dlouhé chvíly mlčení. ,,Nevim," odpověděla jsem mu ,,ale asi to bude sirotek nebo utekla. Něco se jí muselo stát. Viděls co měla na sobě ?" ,,Jojo, viděl . Měla asi ňáký debilní rodiče, ne? " ,,Hm" souhlasila jsem s ním ale furt mi vrtalo hlavou co tam asi mohla dělat. Na schodech jsme museli strávit asi hodinu. Najednou se nemocnicí začnou hodně slyšitelně ozývat zvyky klepání podpatků. Rychle jsme s bráchou vyskočili a viděli jak máma jde s malou holčičkou za ruku. Zdála se menší než přio té autonehodě. Museli jí být tak tři roky. Lehounkými krůčky cupitala vedle mámi. Bylo zvláštní, že neměla vůbec strach. Máma se před nás s holčičku zastavila. Zastavilo se mi srdce když jsem se jí konečně podívala do obličeje jak vypadá. Byla nádherná.
Vypadá to, že jí dali nějaké šatečky. Měla velké modré oči které jakoby se dívali do duše, dlouhé vlasy a byla drobonká jako panenka. Chytila se víc mámi. Máma se usmála když nás viděla jak na ní oba dva zíráme. ,,Tohle je Janie," řekla ,,je to sirotek. Měla menší otřes mozku a rány na nohou," všimla jsem si jejích jizev na nohou. Zázrak, že se jí stalo jen tohle. ,,je hodně silná, že zvládla tohle všechno přežít a vzpamatovat se jen za pouhé 2hodiny!" Sakra, to jsme tady seděli 2hodiny? ,,Co s ní budem dělat?" řekla jsem a snažila se působit co nejvíc drsně a vlastně ani nevím proč. Všechno jsem měla pomatený. ,,No," máma začala hledat slova což znamenalo, že nám hodlá říct něco hodně důležitého. ,,Janie je sirotek ze sirotčince slečny Brookové," ta ženská mě jako malou hlídala než si v domě neudělala velký sirotčinec ve kterém byli opuštěné děti. ,,Měli mít cvičení v přírodě ale Janie se v lese ztratila," vnímala jsem mámu a najednou jí Janie doplnila : ,,neztratila. Utekla jsem," řekla úplně v klidu. Máma si k ní klekla a podívala se na ní. ,, Co to říkáš," a pohladila jí po vlasech. ,,Nechtěla jsem tam být.Chtěla jsem si najít normální rodinu." Bylo tohle normální ?
•••
líbilo se?
chceš pokračování ?

out of site .

28. february 2013 at 11:41 | † anyny
out of site ----> outsider
fuu, už jsem nějak závislá na facebooku. hrozně mě to ovlivňuje. nedělám nic jiného. prostě zase si musím facebook & ask.fm deaktivovat a tentokrát mě budete hlídat !! nahoře ve volitelném boxu budu počítat dny jak dlouho to vydržím ! mám aspoň instagram, ne ? moje nejmilovanější láska. pokud mě někdo chce follownout tak zde. určitě tě follownu zpátky
jinak, já jsem furt nemocná a píšu příběhy který stejně nikdo nečte . stejně zkusím štěstí a budu ráda když si apsoň jednu povídku nebo jednu část příběhu přečteš a pravdivě zhodnotíš. byla bych za to velice ráda a oplatila bych ti to tak, že bych ti napsala na blogu veelinkánský komentář :D
• příběh : jak jsem potkala anděla
• 1.část : S Justinem Bieberem
• 1.část : Sirotek z deště
- zatím se mi teda nejvíc líbí ten sirotek z deště. jak jsem potkala anděla je hodně odbitý ale čtenářům se to zatím líbilo. s Justinem Bieberem by se mohlo líbit faninkám JBho ale i antifaninkám. zatím dál nic psát nebudu protože mi to ještě nidko nezhodnotil a je kravina psát 26328dílů protože číst to od 26328dílu stojí za prd. a já vim jak neradi čtete ;) .. někteří.


beautiful pictures

28. february 2013 at 11:19 | † anyny
Tumblr_miuo8hxfao1s6fnhlo1_500_large

Sirotek z deště - 1.část

27. february 2013 at 15:56 | † anyny
•••
,,Počkej tady, Linduško, já se za chviličku vrátím" řekla máma a začala se prodírat houfem spocených maminek a jejich dětí. Sedla jsem si na schody a byla jsem ráda vždycky když nějaká máma otevřela dveře a mě ovál studený prosincový vánek. V budově byl vydýchaný vzduch a já se modlila aby máma přidala a já tu nemusela čekat příliš dlouho. Po pěti minutách jsem se opřela o zeď smířená s tím, že tak rychle asi nepříjdou. Jasně, jasně pejsek Linduška tady počká, pomyslela jsem si . Kdybych nešla na tohle přihlouplý vystoupení mího brášky určitě bych už dávno byla doma s mím klukem na webce. Z přemýšlení mě vytrhla máma svým hlubokým hlasem. ,,Lindo, pojď už, sakra! " Taky už chtěla být doma a tak jsem si hodila tašku přes rameno. Překvapilo mě, že prší. Naštvaně jsem se podívala na svoje vyžehlené vlasy se kterými se můžu rozloučit. Pokud se ještě na webku dostanu budu vypadat jak blbec.

S Justinem Bieberem - 1.část

27. february 2013 at 15:08 | † anyny
Už z dálky jsem uslyšela řev mé mladší sestry a v koutcích úst se mi objevil náznak úsměvu . Přidala jsem do kroku abych viděla její radost ikdyž vím, že mě bude provázet ještě minimálně týden . Sktrčila jsem klíče do branky a odemkla jsem. Šla jsem po krátké cestičce která vedla do domu a už když jsem otevřela dveře viděla jsem jak mi Angee skáče do náruče a má co dělat aby udžela slzy štěstí. ,,Emmo, " říká a její malé ručičke mě obímají okolo ramen ,,pojedu na koncert Justina Biebera!!" Znova se usměju ikdyž při vyslovení jména kluka který zpívá jen o květinkách a lásce se mi zvedne žaludek. ,,Ty si o tom věděla ? " zeptá se mě a její nevinné modré oči se na mě upřeně podívají. Přikývnu a položím jí nohama na zem. ,,Jdi se připravit! Za týden ho už konečně uvidíš".

Mannia - Outsider

26. february 2013 at 18:35 | † anyny
omlouvám se ale zase přidávám jen písničku . jsem nemocná .
mezitím se můžete zapisovat do :
▲ or ▲

Bonnie Tyler - Turn Around

24. february 2013 at 9:38 | † anyny
tu písničku jsem docela dlouho hledala .
je tak úžasná
vůbec nevím kde jsem jí předtím slyšela ale ..
prostě srdcovka která se snad musí líbit každýmu .
prosím nebuď blbec a nepusť si jí ;) když si jí
pustíš o nic nepříjdeš o.o