March 2013

vi vi vi vi ví

31. march 2013 at 13:28 | † anyny
člověk - docela zvláštní tvor. koukala jsem na něj s jasným opovržením protože kdo dokáže takhle špinit planetu ? stejně mi ale nedalo být tímto tvorem fascinovaná protože koukejte kolik toho zvládne - jak se z malé pitomé opice mohl stát člověk zručný ?! tímhle jsem se ale nějak nechtěla zabívat. byli by jsme tu moc dlouho na to abych vám říkala jak je člověk zvláštní a čím je každý tento tvor jiný a jaké skrývá tajemství.
někdy se sama sebe ptám proč nejdeme tou horší cestou. proč vlastně dbáme na pravidla ? protože máme svědomí ? jenže kde se vzalo ... lidi si říkají navzájem svoje názory a rozvíjí své " vzdělání " . děláme to protože nás to baví ?
horší cesta byla ta, že v písničce o třech prasátkách se místo kvi (takhle dělá prase) zpívá vi . nedává to smysl ale spisovatel si nechtěl dát práci vymyslet lepší melodii. uvědomili jste si to někdy ? proč tam nezpíváme kvi ale vi ?

pak mě taky hodně zaráží proč tímhle článkem plítváš čas - možná ho ani stejně nečteš - tenhle článek ti nic dělá . není kvalitní jako ty ostatních blogerek. je to jen " patlanina " jedné malé adminky která umí zapnout počítač a mlátit do klávesnice. musím si gratulovat, jsem výborná - opravdu.

každý si tento článek rozebere jinak. někdo ho mkožná okomentuje jen protože musí nebo aby se mu zvýšila návštěvnost. vlastně nikoho nezajímá ta podstata mích článků . každý sem jde protože buď musí "oběhnout" nebo něco podobného.

je mi 14 a lidi nezajímam. nejsem pro ně moc perfektní na to aby se se mnou bavili. nejsem na ně moc chytrá. stydím se, když du do značkového obchodu a ty holky s mekapem po celé držce s kupou kluků okolo sebe a vytasenýma kozama se na mě koukají jakobych tu neměla co dělat. hodnotí moje nudné oblečení a rozhodně se v partě o tom baví. holka která nemá okolo sebe přátele - nejvěrnější vlezdoprdelky, nemá facebook, nemá hadry, není chytrá a ani pěkná.

dlouho jsem přemýšlela jestli tenhle článek zveřejním ale rozhodla jsem se, že ano. stačí napsat jak jsem trapná a jedním kliknutí dokážu tenhle článek smazat a budu se dál věnovat svým - fashion článkům.

from birth talented child.

31. march 2013 at 9:45 | † anyny
talent ? taky jste chtěli mít nějaký skritý talent ? mě se totiž poslední dobou zdá, že mám spíš talent na to nemít žádný talent. tak šup šup, přiznejte se která z vás by ho mít nechtěla ? znám tolik holek které ho mají a já jím tak moc závidím ! :)

ruční práce ( korálky, malování, kreslení a všerůzné vytváření) - tak na toto jsem nikdy talent neměla. vymyslet a spojit něco s tématem na výtvarce mi vůbec nedělalo problém. horší bylo to vytvořit protože ikdyž jsem si to představovala jak jsem mohla prostě to vždycky vypadalo příšerně ! myslím, že jsem se zastavila v 5.třídě podle svých zručností. přece jen mě to baví ale být nějaká umělkyně nebo tak být opravdu nechci tak mě to ani netíží a hlavně já jsem člověk netrpělivý takže primitivní navlékání korálku mě opravdu nebaví .

herectví - dva časy jsem chodila na herectví které mě ale hrozně bavilo. někdy mám takové nálady , že se prostě potřebuju předvádět a herectví bylo něco pro mě. jenže jsem byla vždycky nervózní a svůj pracně naučený text jsem zapoměla a začala zmatkovat. ale dalo by se říct, že na herectví mám. baví mě a ta nervozita by se snad dala překonat, ne? no nevím.

zpěv - už jsem o něm hodněkrát psala. zpívat mě prostě hrozně baví ale i tady mám problém. jednou přijela kamarádka z Prahy k nám která učí zpěv - to jsem byla ještě maličká a ona chtěla abych jí zazpívala a ona mi řekla, že mám jinou/né moc častou tóninu hlasu, že se u hodně lidí neobjevuje a prý se s tím hlasem musí naložit nějak jinak nebo já nevim - mamka si moc nepotrpí na dlouhé povídání. já ale zpívám furt. doma nahlas. prostě při zpěvu ze mě všechna tréma odpadne a já vnímám jenom melodii. to byl trapas na hudebce - my máme takovýho učitele který nemá moc respektu a nikdo s nim a klavírem nezpívá a on začal hrát a ona byla moje oblíbená písnička a tak jsem jako jediná nahlas zpívala a neuvědomila jsem si to.

vaření, pečení - ale jo, tohle mi docela jde. moje mamka nesnáší pečení prtože to neumí ale já jsem nikdy nepochopila jak to někdo umět neumí. prostě do mísy nasipete všechny ingredience a jen pečete. to ona nikdy nepochopila. já umím jen taková ty jednoduchá jídla jako jśou třeba špagety a tak ale poznala jsem spoustu děcek v mém věku které ani neumí dát nějakou věc do mikrovlnky nebo si namazat rohlík.

Tumblr_mkht03b9ef1rta9r2o1_250_large
sport - na tréninku zářím ale jak vyjdu mezi lidi je konec. nerada se snažím přede všemi. stejně ani nejsem nějaká soutěživá nebo ctižádostivá . nemám ráda když někoho porážím nebo ještě hůř když někdo mě :D .

samozdřejmě je mnohem víc šancí se v něčem prosadit ale mě napadli ty nejzákladnější. hlavně si pamatujte, že každý může v čemkoliv si zamane být nejlepší . a že ne ? tak když tu budeš nad tímhle článkem sedět tak to daleko nedotáhneš teda aspoň ne dálej než si právě teď ! stay strong and follow your dreams

Not even the shortest moment can be lived again.

30. march 2013 at 21:05 | † anyny
Diy2_large
právě jsem si stáhla další díl PLL protože se mi zdá, že ho snad všude museli smazat. tak jsem si ho tedy stáhla a mám dilema jestli se podívám na HP nebo na PLL ale zatím jsem spíš na blogu. zítra je neděle a já jedu ( jako každý rok - rodinná tradice ) k babičce připravovat pro prcky Velikonoce. tenhle svátek mám vlastně docela ráda. jak slavíte Velikonoce vy?

my docela ve velkém stylu. barvíme a zdobíme vajíčka, pečeme velikonoční zajíčky, připravujeme dekoraci a dodržujeme všechny tradice jako např. nejezení masa, jezení špenátu a tak. každý rok mamka " jakože zajíček " rozhází po zahradě různy ňaminy a my je pak s ostatníma mamčinima kamarádama sbíráme. je to náhodou zábava !
už po stokrátý se vás chci zeptat na vzhled blogu - já vím, dneska jsem ho změnila asi 3x ale zatím neslyším žádné ohlasy. takže asi nechám tento - stejně ještě nějaké úpravy dodělám protože prostě nikdy nejsem na 100% rozhodnutá a spokojená. jinak gratuluju Gogovi k tomu, že je na cz/sk youtubu první ! moc mu to přeju je to přece jen borec.
dneska jsem byla ve městě s kámošem asi okolo 17:00 a oni nás normálně zavřeli v Terranově ! úplně jako nás chvilku pozorovali a pak nás tam zavřeli a prej: ,,my jsme si vás nevšimli" ale byla to sranda. pak jsme byli na takovým parkovišti a házeli jsme po sobě ptačí zob - jojo, koupili jsme si ho :D a tam na tom parkovišti jsme našli složku s maturitním vysvědčením a životopisem . v tich složkách ještě bylo číslo té slečny která to tam asi vypustila tak jako " vzorná " generace jsme zavolali a domluvili si schůzku s jejím bratrem na náměstí a ten nám dal jako nálezný padíka - tak jsme ho hned utratili v mc'áči.
byla jsem teď dva dny u bábinek a ty do mě furt něco cpali - to úplně nesnášim ! tak jsem byla přežraná :D -.- jsem musela nahrát průjem aby do mě už nic necpali ale babička hned - nechceš prášek ? nechceš rohlík ? nechceš jablíčko ? fuuu.

tak si hlavně užijte Velikonoce. Anyny

anketa ~ for haters + otázky

30. march 2013 at 19:53 | † anyny
otázky ohledně úpravy blogu:

• co by jste změnili na vzhledu blogu ?
• co by jste změnili na článkách ?
• co by jste tu rádi četli ?

xxx

prosím, dole pod článkem je anketa - která je anonymní.
vlastně nezistím co si dal za známku. nemohl by si tedy tento
blog oznámkovat jako ve škole ?
Tumblr_m3zlcnct4x1qb1uce_large
PROSÍM NEVYUŽÍVEJ TOHO, ŽE JE TO ANONYMNÍ A ODPOVĚZ PO PRAVDĚ.

☼ téma : vzory ~ Kristen Stewart

30. march 2013 at 14:52 | † anyny

Kristen Stewart

podle mě je Kristen něčím uvnitř zvláštní. je úplně jiná než ty ostatní hvězdy které jsou přemalované a snaží se na sebe všemožně upozorňovat. chce se mi z toho potom zvracet. vám nepříjde ohraná Lady Gaga svým neustálím " překvapováním " které vůbec nikoho nepřekvapuje ? podle mě stejnou hvězdu jako je Kristen jen tak nenajdete. ona má takový zvláštní pohled ale já ho mám ráda. sakra :D popularita jí hrozně moc vadí. je ráda sama ve svém uzavřeném kruhu přátel. je to rockerka. nesnáší šaty - ráda nosí džíny a mikyny. jen mi na ní hrozně vadí to, že kouří.

♦ room inspiration

30. march 2013 at 13:52 | † anyny
jelikož já se za ani né měsíc budu stěhovat přidávám sem nějakou inspiraci .
561805_508789465815437_2051333365_n_large

blog odráží to, jací jsme.

30. march 2013 at 8:50 | † anyny
blog musí projít po 13283185x úpravou.
- chci se vrátit do lepšího světa.

změny na blogu:
začnu psát propracovanější články po delších intervalech.
blog se pokusím víc upravovat
smažu affiliates - favourite page
v menu věci které jsem se naučila
v menu aktuální favourite song
v menu citát který se mi líbí

vlastně to nemá cenu :-*

29. march 2013 at 18:03 | † anyny


Tumblr_mkffboybe81qbph4ro1_500_large

BLOG JE POZASTAVEN NA NEURČITO .

sorry.

† anyny - who is it ?

26. march 2013 at 20:47 | † anyny
s kýmže mám tu čest ? vlastně nesnáším články o sobě .
ANYNY - vlastně úplně normální holka. pohledem vás nepřitáhne jako ta holka od vedle o které se furt mluví. vždycky záviděla holkám které měli hezké jméno. anyny totiž vadí její jméno. je staré a nepoužívané. tatínek jí ho vybral proto protože si myslel, že se to jméno s něčím nerýmuje. abych to upřesnila: klárka má ráda párka. omlouvám se všem klárkám. jenže se šíleně spletl protože : anežka čo má píču ostrýhanů na ježka je mnohem horší ;) .
anyny má hrozně ráda fashion&beauty youtuberky. líbí se jí jak jsou krásné. má asi u 123589x youtuberek odběr a každý večer s tablem sní, že bude taky tak krásná - ikdyž o to nestojí. prostě jí baví se sledovat jak se ostatní holky líčí. ona by taky ráda ALE hrozně jí vadí ty kecy spolužaček jako : ,,Oh, ty máš řasenku ? " a udivenej pohled jako by byla sto let za opicema.
na anyny je asi nejvtipnější, že je hrozně kritická. ale hrooozně moc. ve škole si o VŠECH holkách z nižších tříd myslí, že jsou nasebeupozorňujícívytlemenýkrávyfuj.
dalo by se říct, že velkou překážkou v jejím stylu a ve všem co ona dělá stojí jeden člověk - její máma. ona jí miluje a nechce aby si o ní myslela něco špatnýho. hodně se řídí tím co řekne. neumí jí říkat ne. teda, řekne ale stejně to potom změní protože nechce aby se trápila. nikdy jí nechce zklamat. na rodině si hodně anyny zakládá. jednou by chtěla hodně dětí a chce na ně být přísná a někam je dotáhnout takže je už od pár let začne posílat na zpěv, tanec a tak .
anyny je vlastně ještě taková " málá nevyspělá " , říkají. ale jí se zdá, že to má všechno víc v pořádku než ti všichni ostatní.
příští rok začne chodit na zpěv protože to za a) potřebuje na přijímačky a za b) miluje zpěv víc než cokoliv na světě - přijde ze školy a zpívá. ráno? zpívá. NAHLAS ! není to takové to broukání. prostě si pustí do uší sluchátka a zpívá. všem už to leze krkem ale ONA TO MILUJE. nesnaží se to vypouštět do světa protože její kámoška taky zpívá a ona si myslí, že je mnohem mnohem mnohem lepší než ona a tak by se styděla. vlastně se bojí, že kdyby zazpívala tak by se na ní ostatní podívali: ,,holka, tak tohle ti fakt nejde" a ona už by se nemohla budit ze zpěvem a usínat se zpěvem. prostě by nemohla. nerada dělá totiž to co neumí.
ráda řídí věci. baví jí véct skupinu a vymýšlet nápady. je někdy - hlavně podle nálady kolektivní člověk. ještě neví co víc převažuje. jestli je radši sama nebo ve skupině. baví jí, když jste s ní ve skupině a navzájem si pomáháte.
má trable s nejlepší kámoškou - už to možná není její nejlepší kámoška ale ona někoho potřebuje ! závidí všem holkám co mají nejlepší kámošku protože to ona by si hrozně moc přála. přála by si nejelpší kámošku.
bojí se neobvyklích věci. znáte někoho kdo se bojí - ještěrek a mečounů ? takže to ona se bojí. všechny tyhlety " strachy " si přivezla z Chorvatska. v Chorvatsku brečela na cestu zpátky protože jí přes cestu přebíhali ještěrky - měla prostě hroznej HYSTERÁK .

* dokončím pozdějí *

▲ playlist

24. march 2013 at 20:14 | † anyny
Ben Cristovao - Give Me Some More
Before You Exit - As Long As You Love Me (cover)
Alicia Keys - Girl on Fire
Mannia - Mléčný bar
Little Mix - Change Your Life
Rihanna - Diamonds
Katy Perry - E.T.
P!nk - Funhouse
Cher Lloyd - Want U Back
Bridgit Medler - Ready or Not
Reaga - Jediný Co Mám
Marpo - Jsi Nebezpečná
Macklemore - Trift Shop
Olly Murs - Troublemaker
Celeste Buckingham - Never Be You
Ego - Každý deň
Passion Pit - Where I Come From

- přidávám i písničky které jsem dřív poslouchala a je fajn si je někdy oživot protože přináší sebou spousty vzpomínek