May 2013

totálně na prd .

30. may 2013 at 19:15
superstar je podvrh - Adámek mi tam zpíval nejlíp a vypadl !

Large
možná budu psát v takových šifrách protože nechci aby se to rozkřiklo ikdyž vím, že by to nikolína nikomu neřekla ale prostě chci to držet někde hluboko aby to nikdo nevěděl asi to budu muset držet v tajemnství i před Kryštůfkem protože jinak nevím jak by se to udělalo. vím, že se to jednou stane ale až takhle ? myslela jsem, že se po odpolce rozbrečim.
jsem v pěkným průšvihu totiž, děcka. hrozný, hrozný, hrozný pocit. vážně . ale znám se, budu to dusit až do tý doby než to neskončí - a ono skončí ale až hrozně dlouho. promiňte, nemohu to držet v sobě musela jsem se jakože "vypsat"


chci tužku, papír.

27. may 2013 at 16:57
#cvičení psaní.

time [30minutes] - neustálé psaní.

Sledovala jsem jak slunce prosvítá mezi mraky. Procházela jsem se po trávě a zbylé kapky, které se ještě nevsákli do země nebo nevypařili mi omývali špinavá chodidla. Cítila jsem se unavená.
Šla jsem k potoku kde jsem se každý den omývala. Sundala jsem si roztrhané oblečení a rozpustila dlouhé vlasy. Palcem jsem vyzkoušela jakou má voda teplotu. Byla velmi studená ale už jsem byla zvyklá. Udělala jsem si z ruky mističku a rozhodla se, že do vody se neponořím ale jen se opláchnu. Cákla jsem si vodu na jedno rameno a na druhé. Potom jsem si umyla obličej a ostatní čísti těla. Plně jsem se věnovala mytí než jsem uslyšela zvuk koní.
Rychle jsem zakryla své nejintimnější čísti těla protože jsem na zvuk kopyt zareagovala pozdě a už bych se nestihla převléknout. ,,Prrrr," vidím před sebou muže na koni jak se snaží zastavit koně. Kůň odfrkne, párkrát odhrne kopytem prach před sebou a zastaví se. Muž stojí přede mnou a já se třesu strachy jestli mi nějak neublíží. Znala jsem takové pány na koních. Občas jsem je potkávala ve městě na trzích kde jsem kradla jablka abych se nějak nasytila.
[píši 19minutes]
Muž z koně seskočil a začal se smát. Začala jsem pomalu couvat. Držela jsem pevně oblečení před sebou aby mi nespadlo. Věděla jsem, že kdyby mi chtěl něco udělat měl by tu možnost. Takovým pánům jako je on se nesmí odporovat - zdobené lovecké oblečení, vysoké boty a mečík za páskem. Věděla jsem to a měla jsem z nich respekt a navíc i kdybych byla tak odvážlivá se mu postavit určitě by mě porazil protože já už jsem dlouho nejedla a byla jsem jen kost a kůže. Zatím co jeho pupek byl plný až k prasknutí.
Muž v loveckém oblečení se přestal smát a vážně se na mě podíval. Nic neřekl, jen si odkašlal a znovu vyskočil na koně. Z kapsy vytáhl pár peněz, hodil mi je pod nohy, škodolibě se zasmál a znovu odjel.
[píši 30minutes]

time for my brain

27. may 2013 at 14:42
Large
a je to tu - začínají se pomaloučku uzavírat známky.
vypadá to, že žádnou troječku nedostanu :33 yeppppp.
teda doufám protože ten příroďák je celkem v prdeli^^

takže já se jdu připravovat. zatopila jsem si v krbu, uklidila okolo a udělala si kakao.
ZAČÍNÁME.
ještě napíu článek a jde se učit :)

doufám, že den nestrávíte jako já. mějte se:-*

vyplň to, prosím :-*


~ James Franco

25. may 2013 at 19:26
pětatřicetiletý herec, kterého jsem si zamilovala.
Large

saleswomen

24. may 2013 at 17:08

Largepíšu témata, o kterých už hodně blogerek psala. každá to pojme jiným stylem ale konec je překvapivě stejný. chtěla jsem napsat článek, který jste ještě neměli možnost někde přečít - nějaké nové originální téma ale abych řekla pravdu nikdy takové nenajdu. mohu se jen pokusit takže tady to máte. je to téma, o kterém jste určitě ještě doufám nečetli.

pomalu snídám svou snídani, kterou mi taťka ráno připravil. vím, že se musel hodně přemáhat protože raní vstávání nesnáší. nesnáším to, že musím vstávat dřív protože jsem byla zvyklá, že vstávám okolo sedmé hodiny. po tom co jsme se přestěhovali musím vstávat okolo páté hodiny jenže je to lepší než měnit školu a navíc už mi zbývá ani ne měsíc a rok. bude mi celá ta třída chybět. zažili jsme toho společně tak moc. každý se mi nějak vryl do paměti.

snídaně s vločkami a mlíkem mi jde jen ztuha do krku protože já vločky vůbec nemusím. lenivě se zvednu a rozhodnu se, že kakao už nestíhám protože už nemám čas. zastávku mám naštěstí hrozně blízko. celá škola byla v pohodě a tak jsem si jako odměnu chtěla dopřát horkou čokoládu z Dékáčka. Celý den jsem se na ni těšila.

Přijdu do obchodu a tam koukám, že je nová paní jelikož jsem častá zákaznice poznávají mě tam a ta paní se mě ptá: ,,jako obvykle?" teď nevím jestli to má lichotit ale určitě mě to zatím vždycky potěšilo a tak jsem teda přistoupila k nové paní za pokladnout. ,,horkou čokoládu,prosím" říkám a dvakrát to opakuji s úsměvem. nová ženská za pokladnou s protáhnutým obličejem zakývá hlavou a nic. už jen tím jak byla protivně naladěná mě naštvala. Mračila se a neusmívala se jako ta druhá.

Od té doby tam chodím jen když je tam ta stará paní kterou mám tak ráda. Obličej té věčně naštvané paní mě vždycky jen naštve. Myslíte si, že to takhle má v obchodech být ?


Moje babička prodává v krámu oblečení pro ženy - patří jí to a už prodává hrozně dlouho. Vozí zboží z Itálie a následně ho prodává. Vždycky, když přijdu má plno. Radí ženským co mají do takových triček nosit, k čemu se to hodí a jak jim to sluší. Nejde jí jen o ten zisk jde jí i o to aby se to ženským nevytahalo, aby jim to slušelo a když stojí ženská u zrcadla babička jí mírně řekne, že tohle jí prostě na zádech nesluší. Ženská si to potom nekoupí protože usoudí, že je to opravdu pravda. Jsem na ní pyšná protože takhle to má správně vypadat.

Proto radím aby jste si kupovali oblečením v menších krámkách. V centru města ve velkém obchoďáku nakupuje každý a ženské jsou tam většinou nepříjemné a ani nemají čas vám poradit.

JAKÉ MÁTE ZKUŠENOSTI VY S PRODAVAČKAMI ?

už jen to jak se mezi nimi cítím.

23. may 2013 at 15:49
konečně jsem si našla nějaký ten čas abych jsem tento blog obohatila dalším článkem. tento týden byl opravdu velmi příjemný protože polovina třídy chyběla (jeli do Anglie) a já jsem se víc soustředila a nebyl tam takový hluk. zkrátka v menším počtu se učí lépe. ve třídě máme nového kluka takže jsem celkem ráda, že jsme se víc poznali a asi nebude tak strašnej jak jsem si ze začátku myslela.

začíná to - začíná čas, kdy se budu muset nejvíc šrotit. čekají mě srovnávací testy & dohánění známek. musím začít makat. chemii už asi nedoženu a fyziku jsem si celou zkazila. potom je tu příroďák, který prostě od srdce nemám vůbec ráda. nebaví mě a ještě jsem ani nebyla zkoušená takže vůbec nevím jak se na to naučím. budu se muset hodně překonat. už pracuji i na matematice - počítám si příklady z internetu. zvládám to - zatím, díky za optání.

strávila jsem celý týden v dobré náladě. furt jsem se smála a usmívala. jsem opravdu teď šťastná. myslím, že hodně lidí to v tuto dobu nemůže napsat ale mě opravdu teď nic neschází.

mám dva kamarády - myslim, že můžu říct, že holky o ně mají zájem a chtějí furt s nima chodit ven, obímat se s nima a tak. naše škola je plná holek, který se dělají hrozně " sexy " . záleží jim na vzhledu, jejich záliba je nakupování a běžné drbání. sluší jim to - někdy. jsou prostě děsně "dospělé" . mají peníze - tatínek jim vycucal peníze z prstu kvůli nakupování. jejich dětské tváře se ponořují do kopy make upu. držím si od nich dost velký odstup.
ale zpátky - takže mám ty dva nejlepší kamarády a oni se domluvili s jednou z tich holek, že půjdou ven. chtěli abych šla s nima ale já bych se cítila jako rozbitý kolečku u trakaře a tak jsem šla jen na chvilku, když tam stála ta jedna ( s kterou šli ven) a její kamarádky. no, a my jsme stáli před takovým zrcadlem. oni měli všechny květinované legíny, tričko s výstřihem až po pupík [né do slova:)] a tažtičku přes ruku. bylo trapné ticho - kluci jak bývá jejich zvykem začali hned vtipkovat a ty jejich obdivovatelky se smály jak pipky. byla hrozná zima - na bundu a ony měli tílka a některé i kraťasy.
ale proč to vlastně píšu ? protože jsme stáli před takovým zrcadlem [ spíš výlohou ] kam občas pokukovali aby se upravili a takhle jsme tam stáli celá parta a já jsem se poprvé před takovýma pipkama cítila jako blbec. opravdu. předtím to bylo naopak - opovrhovala jsem jimi. smála jsem se jak jsou namyšlené jenže jak jsem je všechny viděla v zrcadle a vedle nich sebe [ vlasy zkroucené protože je mám vlnité, slimky kalhoty, modrý kabátek do pasu a šálka] musím říct, že jsem oproti nim hodně jiná.

věděla jsem, že se liším ale že až tak ? smála bych se sama sobě. je to vůbec bezva být jiná ?
v autobuse jsem nad tou otázkou přemýšlela vždyť by to bylo mnohem lehčí být jako ony. smát se a mít jakéhokoliv kluka na jakého si ukážu. mít hodně falešných kamarádem ale chci takový život ?

dneska jsem zistila i další věc - nemám žádnou nejlepší kamarádku . opravdu nemám. zdá se mi, že na svůj věk jsem vyspěla a neběhám po chodbě a netlemím se. možná je to puberta, kterou teď všichni procházíme jenže přeze mě asi nějak neprochází - nebo já nevím. netlemím se kravinám a nevyhledávám kluky.
kluk - od pana M. jsem byla venku nakonec s panem T. a to skončilo dost katastrofálně - haha. nějak někoho nechci.

článek o ničem . já vím, blá blá blá. nemám dneska vlohy na " zamýšlecí článek " sorry .

milión .

19. may 2013 at 20:43
milión lidí, milión míst, milión obličejů, milión pocitů, milión vzpomínek, milión vztahů, milión nemocí, milión šancí, milión možností, milión ocenění, milión padnutí, milión radosti, milión smutku.

kopali do mě. všechno jsem měl zamlžené a vnímal jen zem na kterou mě schodili . posledními silami jsem se snažil chránit obličej. uslyšel jsem zvuk auta. osoby, které do mě kopali utekli. zůstal jsem tam ležet než se mě dotkla něčí ruka. chytla mě za odřenou ruku, posadila mě a opřela o sloub. podala mi brýle:,,na" řekla a usmála se.

nadáváš dívce, které je teprve dvanáct let, že se může maximálně zamilovat do mickeyho mouse. je to opravdu pravda ? kdo říká, že cítít lásku nemůžeme už dřív v ranném věku ?
nadáváš ale ani nevíš jak se ta osoba cítíš. nadáváš protože neznáš opravdové důvody a pocity. nedáváš protože tě to osvobozuje ?

je tlustá ? - > nadáváš ale co když to má vrozené ? co když má nějakou nemoc ?
je hubená ? -> nadáváš, že je anorektička a že má jíst .
je krásná ? -> nadáváš, že je namyšlená .
je ošklivá ? -> nadáváš protože má křivý nos, pihu nad okem ? nikdo není ošklivý.

my favourite . . .

19. may 2013 at 15:46
~ singers .
mám ráda zpěvačky, které umí opravdu zpívat a nejsou to jen panenky, které se na svých klipech kroutí a snaží se na své klipy nalákat sexuální úchyly protože teď to prostě letí " všechno vystrkovat ".
moje sestřička se kouká pravidelně na Disney Channel kde je pořad: good luck Charlie a tam hraje Bridgid Medler. neřešila jsem jí dokud jsem na ní na youtubu omylem nenajela a zamilovala jsem jí - zamilovala jsem se do její tvorby kam jí disney nezasahoval. pokud půjde touhle cestou tak jí budu poslouchat dál ale jestli bude ovlivněna jako disney hvězdička tak se o ní dál zajímat. opravdu ale je skvělá. má takový zvláštní hlas .
další oblibenkyní je Janet Devlin, která mě očarovala v X-factoru. má zatím jen dva songy, které jsou ale opravdu úžasné. http://www.youtube.com/watch?v=4OMLu4oyQvUJanet zpívala jednu písničku a tím pádem jsem si zamilovala jí i tu zpěvačku, která to zpívá a to je: Ellie Goulding
jako poslední dvě ( třešničky ) je gabrielle aplin & birdy, které zbožňuju a znám každý jejich song:)

~ rappers.
zvláštní jak se bude můj styl tlouct se stylem předtím. jsem vlastně i zastánkyně dobrého rappu. mezi mé favourite patří hlavně : Ben Cristovao, Tafrob, Paulie Garant a Maclemora.
z holek je moje největší oblíbenkyně: Mannia

~ youtubers.
ikdyž se nemaluju baví mě sledovat jak se malují ostatní a co nosí na sobě. myslím, že někde hoooodně hluboko skrývám svou parádivou duši ale tu držím a budu držet ještě hodně dlouho pod povrchem .. ani nevím proč. Amanda Steel , Bethany Mota

~ food.
tak já im skoro všechno ale kdybych si měla vybrat to favourite tak bych si asi vybrala čínu, kterou si dávám vždycky v nákupním centru a vždycky si nezapamatuji ten její název prostě miluju čínký nudle a zeleninu do toho. musim si přečíst jestli je to zdravý nebo škodlivý :'D

~ day.
můj nejoblíbenější den je; páteček.

~ peaple
tátomámasestřoskryštof


nejlepší kamarád

18. may 2013 at 14:00
( její hlas je úžasný ! )

teď nevím s kým přesně jsem si psala o tom jaké to je mít nejlepšího kamaráda ( denny ? ). můžu pyšně říct, že já takového mám. už od čtyř let spolu zdoláváme to nejhorší co nás v životě potkává. trávíme spolu čas, pomáháme si a navzájem se držíme a podporujeme.

uznávám, že máme i stinné chvilky kdy si přeju aby mi dal pokoj a aby mě už nikdy v životě nenazval nejlepší kamarádkou ale sakra, vlastně nikdy. nikdy jsem ho nechtěla ztratit ikdyž jsem byla nejvíc naštvaná nemohla jsem být naštvaná až tak. nemám někoho jiného komu bych mohla říct všechno a někoho v mém věku kdo ví jaká doopravdy jsem a ví jak se cítím.

ikdyž to někdy nevypadá jsem tu pro něj a máme ten nejlepší vztah. jsme oba dva úplně jiní než ten druhý. každého zajímá úplně něco jiného a oba dva jinak myslíme. proto se potřebujeme protože se někdy člověk potřebuje kouknout na věci dvěmi pohledy aby si uvědomil jak se vlastně věc má.

nikdy jsem neuměla vyjádřit slovy co k někomu cítím aníž by to nebylo ohrané -> BFF I love you, miláčku můj nejdražší. chci aby ty slova něco znamenala a aby to byla opravdu pravda.

když je mi nejhůř - si tu, víš to. pomáháš mi a já si toho nejvíc cením. tyhle slova nejsou jen ohrané kecy z facebooku ale opravdu pravda.

~ byl si na každé věci, která pro mě nějak znamenala. vždycky sis našel čas a bavil si se mnou. trávíš se mnou hodiny na webce, když brečim, vyslechneš mě, směješ se jak jsem strašná, věříš mi, ...

" slova jsou jen pouhé zástupky činnů"
i will always love you.
nevím co si počnu jestli se mnou nebudeš. bojím se, že nás střední rozdělí a my se změníme, že si najdeš někoho jiného.