chci tužku, papír.

27. may 2013 at 16:57
#cvičení psaní.

time [30minutes] - neustálé psaní.

Sledovala jsem jak slunce prosvítá mezi mraky. Procházela jsem se po trávě a zbylé kapky, které se ještě nevsákli do země nebo nevypařili mi omývali špinavá chodidla. Cítila jsem se unavená.
Šla jsem k potoku kde jsem se každý den omývala. Sundala jsem si roztrhané oblečení a rozpustila dlouhé vlasy. Palcem jsem vyzkoušela jakou má voda teplotu. Byla velmi studená ale už jsem byla zvyklá. Udělala jsem si z ruky mističku a rozhodla se, že do vody se neponořím ale jen se opláchnu. Cákla jsem si vodu na jedno rameno a na druhé. Potom jsem si umyla obličej a ostatní čísti těla. Plně jsem se věnovala mytí než jsem uslyšela zvuk koní.
Rychle jsem zakryla své nejintimnější čísti těla protože jsem na zvuk kopyt zareagovala pozdě a už bych se nestihla převléknout. ,,Prrrr," vidím před sebou muže na koni jak se snaží zastavit koně. Kůň odfrkne, párkrát odhrne kopytem prach před sebou a zastaví se. Muž stojí přede mnou a já se třesu strachy jestli mi nějak neublíží. Znala jsem takové pány na koních. Občas jsem je potkávala ve městě na trzích kde jsem kradla jablka abych se nějak nasytila.
[píši 19minutes]
Muž z koně seskočil a začal se smát. Začala jsem pomalu couvat. Držela jsem pevně oblečení před sebou aby mi nespadlo. Věděla jsem, že kdyby mi chtěl něco udělat měl by tu možnost. Takovým pánům jako je on se nesmí odporovat - zdobené lovecké oblečení, vysoké boty a mečík za páskem. Věděla jsem to a měla jsem z nich respekt a navíc i kdybych byla tak odvážlivá se mu postavit určitě by mě porazil protože já už jsem dlouho nejedla a byla jsem jen kost a kůže. Zatím co jeho pupek byl plný až k prasknutí.
Muž v loveckém oblečení se přestal smát a vážně se na mě podíval. Nic neřekl, jen si odkašlal a znovu vyskočil na koně. Z kapsy vytáhl pár peněz, hodil mi je pod nohy, škodolibě se zasmál a znovu odjel.
[píši 30minutes]
 


Poll

Do you like my articles ? (please, true)

yeah ! :)
nooo ! :(

Comments

1 Nik Herb | Web | 27. may 2013 at 17:14 | React

Aby to dávalo smysl jsem Unicorn z blogu stayweird. A pokud něco dělám opravdu rychle, tak to je psaní. Poslední příběh, co mám na blogu jsem napsala opravdu za chvíli, asi tak těch 30 minut. Většinou čím člověk píše rychleji a nedělá přemýšlecí přestávky, tím víc se zlepšuje, zlepšuje se jeho myšlení.

Příběh je pěkný, moc se mi líbil konec. Věřím, že by to tak bylo i ve skutečnosti, prostě na zem hodíš pár drobných a vůbec se nestaráš. Vážně se mi to líbilo, něco jiného než si můžu přečíst na jiných blozích.

S pozdravem Nik Herb

2 Nik Herb | Web | 27. may 2013 at 19:32 | React

Jé, tak to jsem ráda, že jsem tě potěšila a že jsem se našla v menu, hned si tě tam jdu šupnout taky. (:

Já se taky občas soustředím, spíš na něco, kde je potřeba, aby to dávala smysl a zapadalo to do sebe, jinak komentáře, jsou u mě chvilková záležitost. A proto je tam tolik chyb, překlepů a kdo ví čeho všeho. Je dobré, že si pořádná, takových lidí se moc nenajde. (:

Ano, u řeči je to asi nejobvyklejší, říká se, že když si učivo čteš na hlas, tak si ho snadněji zapamatuješ, snažím se toho držet. :)

3 Haň. | Web | 29. may 2013 at 12:10 | React

už když jsem viděla tento článek poprvé, říkala jsem si, že si ho musím přečíst. potom jsi mi napsala komentář k článku a já se v tom utvrdila.
někdy to je tak, že člověka zklame něco, co jiný člověk dokola a dokola chválí. ale tady to bylo naopak. i přestože mi o tom Nik pořád básnila a říkala, jak si to musím přečíst, nezklamalo mě to.
naopak se mi to strašně dobře četlo a ten příběh mě zaujal. bylo to něco odlišného a originalita se cení.
vážně, píšeš hezky. :3

4 Sabí:3 | Web | 29. may 2013 at 14:49 | React

ježiš marja to je tak dokonale napsáno.
zsa ten měsíc co jsem tu nebyla, týjo fakt ses zlepšila, ted píšeš uplně dokonale:****** ♥)
jinak dokonalej design, ostatně jako vždycky;):D:-*

5 jessie | Web | 29. may 2013 at 18:08 | React

no tak už jo:D jsem žena mnoha tváří:D lol, je mi blbě píšu kraviny:D bolí mě hlava a nemuž číst jinak to bolí ještě víc:(:D ale tenhle dess si nech ten je fakt dost dobrej!!!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama