krásný podvečer

25. june 2013 at 18:42 |  the boring articles
(2) Tumblr
píšu tento článek po druhé protože jsem napsala tolik nepromyšlených věcí. blog už není co bývalo. každý den jsem si sedla a vypisovala se z toho, co mě tíží ... skoro ze všeho. jenže teď ? dokážu to říct na rovinu a jsem díky tomu šťastná. vážně. poznala jsem, že můj nejlepší kamarád to, co cítím prostě nepochopí protože nejsme stejní. nemám stejné myšlení jako ostatní. ostatní pomlouvají za houfem lidí až když je ten člověk daleko: a já jim říkám a proč to tomu člověku neřeknete do očí ? i kdyby jste neměli důvod . proč to neuděláte ? bojíte se ?
píšu článek abych vám napsala, že s blogem končím. strávila jsem tu krásné chvíle. bohužel, všechno jednou končí a já blog už neberu jako dříve. možná se vrátím, napíšu článek jak si vedu, přečtu si vaše blogy a to bude asi všechno. blog uchovával moje vzpomínky a já se s vámi o ně dělila. dělila jsem se o názory.
myslela jsem si, že s blogem nikdy neskončím protože už se vjenuji blogům skoro tři roky. pamatuji si na ten svůj první, který se jmenoval : vsechny-blechy & anewqa-ceka . měla jsem prostě hodně blogů, které se mnou rostly. přestala jsem psát po facebookovsku, psát smajlíky a tak dále. psala jsem příběhy, psala jsem o Miley Cyrus, psala jsem jaký jsem outsider a psala jsem jak mě ostatní milují.
po čase na blogu začali návštěvníci odcházet. za chvíly tu nebyl skoro žádný komentář. píši pro sebe ale už mě to nebavilo jako, když jste mi je psali. neříkám, že končím kvůli návštěvníkům ale ti hrají taky nějakou tu roli. na návštěvnost jsem se vyprdla až teď se koukám, že jsem dosáhla skoro devíti tisíc a jsem za to ráda. je to krásné číslo :3

blogeři nedrží svoje názory
ale pouštějí je ven z hlavy.
jejich blog je plný jejich já.
bohužel, jsem byla blbá
a někdy svoje články tím
moc neobohatila.

psala jsem a psala,
na návštěvníky zapomínala.
blog byl záchranou před pláčem,
který jsem dusila dlouho v sobě.
kdo nepochopil, že blog je
o pocitech jakoby blogerem nebyl a
nadosmrti bude blogový debil.

chtěla bych se s vámi rozločit nějakým pěkným článkem ale bohužel dneska nemám psavou ale cítím, že dneska je správné to ukončit. psala jsem, že je možné, že se vrátím ? asi ano. čas od času nemáme nikoho kdo by nás vyslechl a nesmál se naším pocitům protože já jsem dost komplikovaná a moje hlava si všechno moc bere. nerada se hádám s lidmi a ubližuju jim. nechci aby museli poslouchat to, jak se cítím. chci abych mohla poslouchat já je.
lidi, blogeři a náhodní ajťáci zůstaňte svý ikdyž vás budou pomlouvat. smějte se věcem, řvěte, brečte, řešte, neřešte, milujte, nenáviďte a dělejte si co chcete. můžeme všechno. to, co tu píšu se vám snažím předat. chci aby jsme se tady měli všichni na této planetce super a nebyli si cizí.

užijte si prázdniny . já budu asi furt doma protože mamka zakládá kavárnu a budu jí muset pomáhat. jedu na týden na Moravu with friends, víkend strávím s kačenkou, pojedu do Francie, budu u babiček a budu se to snažit užít jak to jen jde protože třeba je tohle moje poslední léto [ fuj, tak to znělo hnusně ] .

mějte se fanfárově.
mám vás ráda.
stay together.
Anyny
 


Poll

forever

young ♥

Comments

1 demence-mucq | Email | Web | 25. june 2013 at 19:07 | React

ne, ty nesmíš skončit! . .
-máš úžasnej blog, pokaždý když zapnu internet tak první co udělám je to že se kouknu na tvůj blog, jestli si náhodou nenapsala nějakej novej úžasnej článek. <33
jakej blog si budu číst? ?o.o

2 forever-alonee | 25. june 2013 at 19:12 | React

[1]: zlatíčko, budu tě navštěvovat !:-*
všechno jednou končí.

budeš si muset hold číst ty svoje úžasný.
už se těším na náš víkend o prázdninách .
bude zase kinder party .
tři dny nebudeme spát. party nonstop .

3 demence-mucq | Email | Web | 25. june 2013 at 19:15 | React

to doufám že mě budeš navštěvovat :-*
já se těšim nejvíc :'3
-party hard♥
-budem pařit zoo empire? o.o[2]:

4 forever-alonee | 26. june 2013 at 12:06 | React

[3]: budeme!:)))))

5 Đenny | Web | 26. june 2013 at 14:37 | React

Ne. Prosím nekonči :/
Strašně mě mrzí že jsme si nepsali poslední dobou (docela dlouhou dobu) ty naše dlouhé krásně komentáře. Abych se přiznala, tak mi moc chyběly :/ To že jsem ti nepsala moc komentáře neznamenalo, že jsem na tvůj blog nechodila. Chodila. A to vždycky když jsem byla na PC :) Přečetla jsem si každý tvůj článek, ale nikdy jsem se nedokopala k tomu abych ti napsala nějaký komentář.. I když jsem měla radši ty tvoje staré dobré články, bavilo mě i číst ty 'jídelníčkové' :D
Nejradši bych tě teď začala přemlouvat ať s blogem nekončíš, že je to strašná škoda, a podobně. Je to pravda, je to škoda, a tvůj blog a hlavně TY mi budeš strašně chybět. :/ ale říkat ti to nemůžu protože jsem udělala stejnou věc. Skončila jsem s blogem, ze stejného důvodu jako ty. Nejdříve jsem psala články dost často, začalo se to dost snižovat až to dopadlo na počet jednoho článku za týden. No a poslední dobou už jsem nepsala články skoro vůbec. Neukončila jsem to oficiálně, možná se k tomu zase vrátím, ale nemyslím že mě to zase chytne.
Taky mě poslední dobou štvalo že jsem neměla pod články tolik komentářů. Ne, že by mi šlo o komentáře. Ale jedna z věcí, které jsem na blogu milovala, byla , jak mi vžycky někdo na můj článek napsal svůj názor a tak. A tak mě nebavilo si psát články jen tak pro sebe, pro nikoho, protože si to asi nikdo nečetl, nikdo mi na to nenapsal svůj názor, nic. Tak jsem je přestala psát.
Taky mi přijde, že jsem jiná než ostatní. Dneska jsem měla dost špatnou náladu, no vlastně pořád mám. Blbá nálada se se mnou drží už asi 3 týdny, od té doby co mi umřel děda. Ráda bych ti něco napsala, jak se cítím a tak. Ale nerada píšu a mluvím o dědovi smrti. Pořád s tím nejsem smířená, že opravdu umřel.
Jsem ráda, že na tebe mám aspoň skype, a budu ti moct někdy napsat :) I kdyby jsme už nikdy si nic nenapsaly a nebyly v kontaktu, tak můžu říct že na tebe nikdy nezapomenu. Měla jsem tě OPRAVDU  ráda!:) Byla si pro mě taková nejlepší kamarádka po internetu, s kterou jsem si dobře rozuměla, a mohla se jí se vším svěřit. ♥ Bylo to fajn poznat někoho takového jako ty. Škoda že ode mě bydlíš tak daleko,  a nemám tak možnost tě poznat osobně :/ Mám tě pořád ráda, bude mi to chybět.. ♥

6 Však ty víš, která blondýna | Web | 8. july 2013 at 15:20 | React

Už i ty jsi skončila?
po čase ti ten blog začne chybět..budeš chtít zase začít. Já jsem znova začít nemohla..asi víš důvod, táta by zas všechno věděl.. Když jsem se chtěla vypsat z toho jaký je Ugh čurák, nemohla jsem..
Myslím že u tebe je velká škoda že jsi skončila..Mi teď blog nahrazuje nejlepší kámoška:)
Užij si prázky a doufám, že si tenhle komentář vůbec někdy přečteš:)
S láskou, Julinka:-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama